Новини світу кредитування та банківських послуг.

Що роблять фінустанови для підростаючого покоління?

Вітчизняні банки організовують для дітей бізнес-школи, художні майстер-класи та матеріальну допомогу.

Освітні проекти, ініційовані українськими фінустановами, існують вже не перший рік. Так, ПриватБанк організував Бізнес-Школу «Юніорбанка». Програма стартувала ще в 2009 році, і поширюється сьогодні на територію України, Росії, Грузії та Латвії. Стати учасником програми може будь-яка дитина шкільного віку, при цьому – абсолютно безкоштовно. Для цього варто тільки заповнити заявку на сайті.

socprogram_88x88_1.jpg.aspxУ процесі навчання школярі ознайомлюються з основами підприємництва та фінансів, беруть участь у ділових іграх та тренінгах, і проходять стажування в банку. Ще один освітній проект ПриватБанку – всеукраїнська онлайн-олімпіада для випускників середніх шкіл «Фінансовий геній». Переможець конкурсу отримує грант у розмірі 50 тис. грн. для оплати подальшого навчання у ВУЗі.
Платинум Банк ось вже три роки є ініціатором всеукраїнського конкурсу «Навчання вищої проби» для загальноосвітніх навчальних закладів. Переможці конкурсу розробили ігрові уроки-проекти з предмету «Основи економіки» та отримали в якості призу комп’ютерні класи, на оснащення яких банк виділив 120 ноутбуків і 12 багатофункціональних пристроїв (сканер-принтер-копирующее пристрій).
На відміну від ПриватБанку і Платинум Банку, Надра Банк вирішив взяти участь в освіті дітей співробітників банку та підприємств-партнерів. Літній табір екотабір для дітей і підлітків від 10 до 16 років у цьому році був організований в Одесі. Представники «Надра» провели заняття по складанню особистого і сімейного бюджету, а також – практичні гри, де діти могли створювати свої власні бізнес-імперії.
Крім фінансової освіти, українські банки також надають допомогу дитячим будинкам. ПУМБ в цьому році два рази організовував благодійні акції для дитбудинків: під час новорічних свят (подарунки для 1,6 тис. дітей) і в День захисту дітей (матеріальна допомога на суму близько 100 тис. грн.).
Харківське відділення Ощадбанку на День захисту дітей подарувало вихованцям обласного дитбудинку літнє взуття, іграшки для активного відпочинку та солодощі. Надра Банк вже 5-й рік проводить великодню благодійну акцію (майстер-клас з розпису великодніх яєць) «Розмалюй писанку» для дітей в обласних лікарнях та дитячих будинках.
А ось Райффайзен Банк Аваль вирішив розмістити у відділеннях банку дитячі куточки. Перші з них на початку літа з’явилися у відділеннях Києва, Одеси, Миколаєва та Харкова.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?