Новини світу кредитування та банківських послуг.

Що пропонують банки за депозитними акціями

Восени банки щедрі на депозитні акції. З початку місяця вже декілька банків запустили нові вклади на пільгових умовах. За умовами більшості акцій, що стартували у вересні, між вкладниками розігруються призи і бонуси.
Лише окремі банки підвищили ставки за депозитами в рамках нетривалих акцій. Пропонуємо огляд акційних депозитів, які впровадили банки на початку осені.
Банк Київська Русь запустив новий депозит строком на чотири місяці. Ставка за вкладом становить 17% річних у гривні, 7% річних у доларах США та 6% річних у євро. Постійним вкладникам виплачується бонус + 0,5% річних до базової ставки. Мінімальна сума вкладу: 100 грн., $ / € 500. Виплата відсотків здійснюється щомісячно. При достроковому розірванні ставка знижується до 0,1% річних. Акція триватиме до 30 вересня 2013
У Південкомбанку стартувала акція, за умовами якої між вкладниками в якості бонусу розігруються 0,1-3% річних. Розмір надбавки визначається шляхом вибору скретч-карти, на якій і зазначений розмір бонусу. Також вкладники можуть виграти парасолю. Щоб стати учасником акції необхідно відкрити один з депозитів: «Стандарт», «Оберіг» – пенсійний, «Активний», «Вільний», «Мультивалютний». Акція триватиме до 30 листопада 2013р.
Сбербанк Росії розігрує між вкладниками, які оформили депозит «Зростаючий», п’ять запрошень на дві персони на концерт російського піаніста Дениса Мацуєва. Концерт пройде 12 листопада. Депозит оформляється виключно в національній валюті на термін до року. Мінімальна сума – 1000 грн. Процентна ставка залежить від терміну зберігання коштів. До трьох місяців – 13,8% річних, від трьох до шести – 16,5%, від півроку до дев’яти місяців – 17,1%, від дев’яти місяців до року – 19,6%. Акція триватиме до 1 листопада 2013
З 1 вересня в CityCommerceBank стартувала депозитна акція. За умовами цієї програми клієнти, що відкрили вклад «Ваш мультивалютний» в євро на термін від шести місяців, бере участь у розіграші поїздки на двох до Парижа. Ставка за вкладом становить 8,7-9,5% річних залежно від терміну і суми. Існує можливість поповнення за депозитом. Відсотки виплачуються щомісяця.
akcia_314x206.jpg.aspx У вкладника є можливість змінити валюту вкладу, але не пізніше ніж за три місяці до закінчення терміну договору. Акція триватиме до 30 листопада 2013 року. Також у вересні в рамках акції «День народження міста» вкладники, які відкрили депозит за сім днів до дня міста та протягом семи днів після цієї дати, отримають бонус: 1% річних у гривні та 0,5 в іноземній валюті на 0,5%. У вересні візьмуть участь в програмі жителі Сум, Горлівки, Авдіївки та Дружківки.
До кінця вересня триватиме акція від Актив-банку. Вкладники, що оформили будь-який депозит банку, крім «Актив-Мікс», строком на три або шість місяців, отримають в якості бонусу 0,25-3% річних. Розмір бонусу визначається шляхом вибору скретч-картки.
У Діамантбанку стартувала нова депозитна програма, що діє на постійній основі – вклад «Власний вибір». Ставки за вкладом, залежно від терміну, складають 17,5-18,5% річних у гривні, 7,5-8,25% річних у доларах США і 4,25-5,25% річних у гривні. Вклад оформлюється на строк від 150 до 350 днів. Мінімальна сума – 10 тис. грн., $ / € 1000.
По депозиту діє система бонусів для постійних вкладників, пенсіонерів, а також клієнтів, які розміщують депозити на суму понад 100 000 гривень (25 000 USD / 25 000 EUR). Для них передбачена надбавка +0,5% річних у гривні або +0,25% річних у валюті.
З відновленням сезону ділової активності банки потребують додаткових ресурсів. Тому в найближчі два-три тижні кількість акційних депозитів ще збільшиться.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?