Новини світу кредитування та банківських послуг.

Що потрібно знати при виборі кредитної картки?

«Існує декілька параметрів, на які варто звернути увагу, вибираючи кредитну картку.

1. Ліміт по кредитній карті – чим він вищий, тим більшою сумою грошей може скористатися клієнт. При цьому необхідно звернути увагу, чи є він револьверним (тобто поновлюваним). Це означає, що ви можете брати новий кредит , щойно погасили попередній. У банків кредитний ліміт по карті відрізняється.

2. Льг отний період – чим більше пільговий період, тим довше можна користуватися грошовими коштами без переплати. При цьому важливо знати, що пільговий період застосовується у разі проведення клієнтом розрахункових операцій у торговій мережі та за умови повного погашення суми торгової операції до закінчення пільгового періоду.

3. Наявність cash – back – ви можете отримати до 2% на свій рахунок від суми кожної транзакції. Повернення грошей здійснюється за кожну платіжну операцію, проведену за допомогою картки в торговельних точках (в Україні та за її межами) і в мережі Інтернет.

big4. Можливість розміщення власних коштів на рахунку кредитної картки – за розміщення власних коштів на рахунку кредитної картки можна отримувати додатковий дохід – відсоток на позитивний залишок.

5. Зручний графік платежів – даний момент значно спрощує наше життя, адже не треба робити якісь складні підрахунки, або постійно заглядати в кредитний договір. При цьому щомісячний платіж може складати певний відсоток від суми заборгованості.

6. Пакет документів, який необхідний для оформлення кредитної картки – чим вище ліміт, тим більше документів необхідно надати банку. Обов’язковими вважається паспорт та довідка про присвоєння ідентифікаційного номера. Для оформлення кредитної картки з більш низькою процентною ставкою може знадобиться додатково надати один з документів на вибір:
• довідку про доходи за останні 6 міс.;
• виписку за зарплатним рахунком за останні 6 міс.;
• закордонний паспорт мінімум однією оцінкою не старші 1 року;
• техпаспорт на авто не старше 5 років, крім авто українського виробництва та виробництва країн СНД).

7. Зручність погашення по кредитній карті – чим більше каналів погашення, тим легше і простіше оплачувати кредит, адже вам не доводиться спеціально виділяти час і їхати в точку погашення через все місто. Платежі за кредитними картками (залежно від банку та виду карти) можна здійснювати через кредитні центри банку, платіжні термінали, відділення «Укрпошти», каси інших банків на території України, систему Інтернет-банк.

8. Можливість відстежувати операції по кредитній картці через зручний сервіс: інтернет-банк, за допомогою якого можна в будь-який зручний для вас час контролювати операції по своїй кредитній карті, переглядати суму заборгованості, а також погашати кредит ».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?