Новини світу кредитування та банківських послуг.

Що потрібно знати позичальникові про кредит з нульових внеском

Сьогодні багато фінансових організацій проводять оформлення автомобільних кредитів, так як подібні кредитні програми користуються популярністю серед населення. В останні роки з’явилися банки, які погоджуються на укладення угод автомобільного кредитування без початкового внеску. Правда, для участі в подібній програмі людині слід мати стабільну роботу з хорошим заробітком і позитивну кредитну історію.

Процедура оформлення кредиту

Як завжди потенційному позичальникові слід в першу чергу визначитись з кредитором, після чого можна буде вже подумати про подачу кредитної заявки. Все це можна зробити навіть не виходячи з дому. При заповненні віртуальної анкети слід вибрати варіант отримання автомобільного кредиту з нульовим першим внеском. Слід зазначити, що не завжди подібні заявки отримують позитивне рішення. Зупиняючи свій вибір на такій програмі автомобільного кредитування, не слід забувати про те, що вона обійдеться дорожче.

На заповнення анкети, яку легко можна знайти на сайті обраного кредитора, йде не більше 20 хвилин. Перед відправкою всі слід ще раз перевірити ще раз. Помилки в анкеті не припустимі, як і помилкові дані. При розгляді автомобільної заявки банк бере більше часу на прийняття рішення, ніж у випадку зі звичайним споживчі кредити.

Це час йому потрібен для перевірки всієї інформації і оцінки платоспроможності потенційного кредитного клієнта. Кожна людина повинна розуміти, що відправка заявки ще ні до чого його не зобов’язує, якщо до моменту прийняття банком рішення людина передумає оформляти кредит, вона може не укладати угоду з фінансовою організацією, при цьому йому навіть не потрібно буде розповідати про причини зміни свого рішення.

Коли банк приймає позитивне рішення, з клієнтом зв’язується співробітник і запрошує його на особисту зустріч, при цьому він розповідає про те, які слід з собою взяти документи. Слід зазначити, що віртуальна заявка отримує лише попереднє рішення. Після вивчення документів і бесіди з людиною, що прагне оформити кредит на машину, рішенням може бути змінено.

Банківські пропозиції

Оформити кредит з нульовим початковим внеском сьогодні можна навіть у великих фінансових організаціях. Плануючи таку угоду, слід познайомитися з програмами Ідея банку, ОТП банку, Правекс банку. Можна провести моніторинг пропозицій інших фінансових організацій, швидше за все, серед них так само знайдуть такі пропозиції. Ставка за подібними кредитами виявиться трохи вище, якщо порівнювати її з класичним кредитом на машину, при якому відразу потрібно виплатити від 20% повної ціни обраного транспорту.

Скористатися пропозицією автокредиту і при цьому не платити перший внесок, можуть особи віком від 21 року, які мають українське громадянство і постійну реєстрацію. Велику увагу фінансові організації при таких угодах приділяють перевірці платоспроможності. Позитивне рішення буде прийнято, тільки якщо обов’язковий місячний платіж не забиратиме більше 1/3 місячного доходу клієнта.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?