Новини світу кредитування та банківських послуг.

Що потрібно врахувати при покупці автомобіля?

Придбання автомобіля – справа дуже серйозна і відповідальна, можна сказати, що у вас з’являється ще один член сім’ї, який також вимагає гарного догляду і т.д. Це і постійно дорожчає бензин, і технічно наворочені «прибамбаси», і, саме головне, надійний гараж. Виходячи з усього перерахованого вище, напрошується наступний висновок: зміст машини передбачає наявність кругленької суми, яка постійно збільшується.

При щоденному використанні машини для поїздок на роботу, протягом тижня накочується, приміром, близько 300 км, а, при приблизному розрахунку, за місяць виходить близько 1200 км, не включаючи поїздок з якихось особистих справах (за місто, маленьких подорожей, паломництва по різних пам’ятних місцях тощо). Імовірно вийде близько 2000 км, а то й більше.

Для того, щоб ваша улюблениця не «хворіла», і термін її експлуатації збільшувався, необхідно «годувати» її бензином хорошої якості. Адже всі наші автомобілі, як і багато років тому, працюють на двигуні внутрішнього згоряння, а принцип антигравітації або принцип ядерного синтезу так і знайшли поки широкого практичного застосування в сучасному автомобілебудуванні. Підрахуємо, на 100 кілометрів потрібно близько 10 літрів бензину, а на 2000 кілометрів (приблизний місячний витрата) – 200 літрів бензину. Тепер помножимо вартість одного літра на 200 літрів…. Виходить досить-таки чимала сума: 1150 гривень. А тенденція зростання вартості бензину триває.

При експлуатації автомобіля одним бензином не обійтися, йому також «життєво» необхідні й інші технічні рідини, такі як тосол, масло і склоомивача. Але тут є і свої плюси: вони вимагають набагато менше матеріальних витрат, ніж бензин. Порівняймо: на 10 000 кілометрів всього лише потрібно 4 літри олії, і, відповідно, заміна його відбувається два рази в рік, загальна 400 гривень. Як ми бачимо, це не настільки дорога процедура.

У два рази дешевше коштує заливка тосола, і вона зазвичай проводиться раз на рік, за умови, що машина повністю справна. Це вам вийде десь у 100 гривень.

Омивач для скла також коштує порівняно недорого, але вимагає більш інтенсивного витрати. Зазвичай, однієї літрової пляшки омивача вистачає в середньому на місяць. Її вартість приблизно 15-20 гривень, тобто в рік виходить близько 180-200 гривень.

Отже, що ж у нас виходить? Виходить, що річне обслуговування повністю справної машини, без витрат на технічний ремонт, становить 12 000 – 12 500 гривень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?