Новини світу кредитування та банківських послуг.

Що потрібно враховувати при оформленні кредиток?

Якщо раніше пластикові картки були надбанням багатьох людей, то сьогодні все змінилося. Зараз «кредитками» користуються як банкіри, так і звичайні школярі, пенсіонери і студенти. З моменту введення їх у виробництво далеко не всі вікові групи прийшли в захват від такої новації. У цьому немає нічого дивного! Люди, особливо ті, хто виросли за часів Радянського Союзу, звикли отримувати зарплату в касі. Для цього вони вистоювали у величезних чергах. З появою пластикових карток життя стало набагато простіше. По-перше, тепер не потрібно гинути в чергах. По-друге, людина може зняти тільки певну суму, а не всю зарплату разом.

Головне – не загубитися у виборі

Як показують численні соціологічні опитування 2007 року, попит на пластикові картки виріс в три рази. Сьогодні більшість банків пропонує своїм клієнтам кілька видів кредиток. Погодьтеся, в такому різноманітті можна заплутатися.

Багато людей сьогодні плутають, що таке кредитна картка і чим вона відрізняється від дебетової. Вся справа в тому, що часто під першим поняттям мають на увазі дебетову пластикову картку. Якщо не брати до уваги її зовнішній вигляд, нічого спільного з дебетовим продуктом вона не має.

oformlenie_kreditok-300x171Кредитки прив’язані до персонального рахунку певного банку. Вони забезпечують своїх клієнтів грошима в потрібний йому час. Кредитка містить в собі певний ліміт. У кожного банку ця сума конкретизована.

Люди втрачають голови?

Кредитні картки дають можливість своїм власникам побороти настирливу ідею накопичення грошей . Люди перестали збирати роками на норкову шубу або який-небудь «Нісан». Однак це зручна на перший погляд можливість може чинити негативний психологічний вплив на людей. Так, наприклад, психологи впевнені, що вільне розпорядження грошовими коштами, навіть якщо вам дали їх в борг, люди втрачають голову. В результаті – психологічна драма і величезний борг перед фінансовою структурою.

Кредитка як оптимальний варіант

А тепер варто поговорити про правила оформлення кредитних карток. В першу чергу потрібно чітко визначитися з тим чи іншим видом кредиту. Оптимальним варіантом тут стане кредитка. Якщо ж ви хочете отримати кругленьку суму, оформляйте споживчий кредит. У цьому випадку процентна ставка буде нижча, ніж показник кредитування в цілому.

Під час вибору кредитних карт потрібно враховувати такі особливості, як …

– Розмір комісії (зазвичай за виготовлення пластикового продукту, його обслуговування та переведення у готівку грошових коштів фінансова структура піклується про комісії);

– Оформлення кредитних карт на місці (тут процентна ставка дуже висока);

– Потрібно враховувати також і розташування банкоматів у вашій країні, наявність бонусів, знижок і вигідних програм;

– Штрафи за несвоєчасне внесок грошових коштів можуть бути досить жорстокими, тому потрібно точно знати про ліміт і відповідальності, яка настає після порушення умов;

– Якщо ви збираєтеся користуватися кредиткою за межами рідної країни, вам потрібно оформити картку в іноземній валюті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?