Новини світу кредитування та банківських послуг.

Що потрібно щоб взяти авто кредит.

Зібрати потрібну суму на придбання автомобіля не завжди представляється можливим. У такому випадку, кредит – кращий вибір.

Не варто боятися підвищених ставок і «непрозорих» умов – все це пережитки минулого, зараз банки дбають про свою репутацію і хочуть не тільки винести з угоди прибуток, але і сподобатися клієнту.

Нижче ми з’ясуємо, що потрібно, щоб взяти автокредит – які документи необхідні, де найкраще оформляти позику і на що звертати увагу, перш за все.

Список документів

В залежності від бажаних умов, можна надати мінімальний і стандартний пакети документів. До мінімального пакету відноситься паспорт і другий документ на вибір (водійські права, закордонний паспорт).

Стандартний пакет забезпечує вам більш вигідний відсоток і демократичні умови отримання позики, але він і продовжує ваші «походи по інстанціях». До розширеного переліку документів належать:

  • Паспорт +2 документ
  • Довідки з роботи (за формою банку про доходи, податкова декларація)
  • Копія трудової книжки
  • Виписка про закриття кредиту (якщо він був)

При необхідності банк може запросити довідку про дійсність паспорта, правильно завірені документи і необхідні додаткові відомості.

clip_image001

Якщо ви оформляєте кредит з співзаємником, то будуть потрібні і його документи (той же список, що і для вас). Поручитель надає тільки паспорт і другий документ.

Куди звертатися за позикою

Краще за все звернутися в банк за отриманням споживчого або автокредиту – так ви будете точно впевнені у фінансовій організації, умовах договору і захисту вашої конфіденційності.

Автосалони, як правило, співпрацюють відразу з декількома банками, і їм все одно, який відсоток ви будете переплачувати – точці їм важливіше скоріше продати машину.

Не довіряйте експрес-кредитам – за високу швидкість оформлення доведеться розплачуватися підвищеними відсотками і несприятливими умовами.

Уважно вивчайте договір – це ваше право, як позичальника! Звертайте увагу на всі пункти угоди – в них міститься часом неявна інформація.

Після укладання угоди уникайте прострочень – вони можуть позначитися на вашій банківській «репутації» – кредитної історії, що ускладнить отримання інших позик надалі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?