Новини світу кредитування та банківських послуг.

Самозайнятість населення – як почати свою справу

Якщо в один прекрасний момент ви раптово залишилися без роботи і фінансового захисту – не впадайте у відчай і не опускайте руки. Може доля дає вам шанс здійснити свою мрію і реалізувати себе у власному бізнесі?

Цілком можливо розпочати свою справу навіть з відсутністю яких-небудь фінансових коштів і без банківського кредиту. Допомогти в даному питанні може держава. Вже не перший рік успішно реалізуються урядові програми самозайнятості населення, особливої ​​актуальності вони набули під час фінансової кризи, коли велика кількість людей залишилися без роботи.
На отримання державної підтримки при організації власної справи можуть розраховувати лише безробітні або незайняті громадяни. Для кожного kak_nachat_deloрегіону, краю області та ін розробляються індивідуальні програми сприяння самозайнятості громадян. У рамки цих програм передбачені як матеріальні (які може отримати далеко не кожен громадянин), так і нематеріальні (для всіх громадян) види допомоги. Нематеріальна допомога включає в себе:

1. Ознайомлення з інформацією про існуючі пріоритетні напрямки підприємницької діяльності;

2. Безкоштовні консультації професіоналів по створенню власної справи;

3. Навчання азам підприємницької діяльності;

4. Перевірка наявності здібностей до організації та ведення бізнесу;

5. Навчання складання бізнес-планів і т.п.

Для бажаючих отримати підтримку в рамках програми підтримки самозайнятості населення у вигляді вищевказаних видів допомоги, необхідно лише написати заяву в одній з місцевих служб зайнятості, адже на сьогоднішній час ці програми є найбільш пріоритетним напрямком для них.

Право на отримання фінансової допомоги мають тільки ті громадяни, які офіційно зареєструвалися в якості приватного підприємця або оформили юридична особа.
Необхідно в обов’язковому порядку докласти до свідоцтва про реєстрацію підприємницької діяльності заява на отримання субсидії і розроблений бізнес-план. Далі з усім цим необхідно звернеться до центру зайнятості, який в свою чергу відправить на експертизу ваш бізнес-план. Фінансова допомога вам виділиться тільки після того, як ваш бізнес-план схвалять експерти і після того, як ви надасте виписку про реєстрацію юридичної особи або індивідуального підприємця взяту з Єдиного державного реєстру юридичних осіб або індивідуальних підприємців.

Само собою зрозуміле, що першочергово державні органи схвалять ті проекти, дія яких спрямована на розвиток пріоритетних і найбільш важливих для регіональної економіки напрямків. Допомога у визначенні роду діяльності може дати служба зайнятості. До цього може ставитися:

1. послуги різного виду, наприклад, транспортні, житлово-комунальні, освітні та ін

2. торгова і комерційна діяльність;

3. діяльність у сфері виробництва, наприклад, виробництво і переробка сільськогосподарської продукції, випуск товарів народного споживання і т.д.

Боротьба з безробіттям, особливо в умовах кризи, є пріоритетним завданням будь-якого регіону, а тому досить зрозумілою стає зацікавленість держави в самозайнятості населення. Адже людина, що організувала свою справу, не тільки працевлаштовується сам, але і можливо тим самим створює ще певну кількість робочих місць, що сприяє розв’язанню такої актуальної й серйозної проблеми як безробіття.

Підводячи підсумок, можна сказати, що створити свою власну справу можливо за допомогою програми самозайнятості населення. І хто знає, можливо, завдяки такій підтримці ви станете мультимільйонером.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?