Новини світу кредитування та банківських послуг.

Розстрочка на покупку на карту

Тепер, якщо Вам сподобався товар, на покупку якого у Вас не вистачає грошей, не потрібно від нього відмовлятися або йти оформляти кредит. Достатньо мати при собі кредитну карту з можливістю оформлення покупки в розстрочку.
У ПриватБанку існує два типи послуг отримання розстрочки на карту: «Оплата частинами» і «Миттєва розстрочка». За допомогою першого сервісу Ви отримуєте можливість купувати товари в розстрочку до 24 місяців без комісій та переплат як у звичайних, так і в Інтернет магазинах.
Послуга «Миттєва розстрочка» також передбачає покупку в розстрочку до 24 місяців, але вже з щомісячною комісією, яка складає 2,9% від вартості товару. Не всі товари в магазині-партнері можна купити по «оплаті частинами», тому продавець може запропонувати вам скористатися «Миттєвою розстрочкою».

clip_image001

Оформлення покупки за допомогою послуги розстрочки забере у Вас всього кілька секунд і не потребує надання додаткових документів. Потрібно просто вибрати товар, і повідомити на касі, що Ви бажаєте скористатися послугою «Оплата частинами». Після цього кожні 30 днів на карту потрібно буде вносити суму щомісячного платежу. Але пам’ятайте: перш ніж робити покупку, потрібно дізнатися максимально можливу суму покупки по сервісу.
Для цього знадобиться відправити смс з текстом chast на номер 10060 або створити запит в системі Приват 24. Також важливо знати те, що регулярний платіж є безвідсотковим в тому випадку, якщо він здійснюється за рахунок власних коштів, якщо мова йде про кредитні, банк стягує комісію у розмірі 4%. Купити товар у розстрочку сьогодні можна в 30 064 магазинах-партнерах ПриватБанку на території України.
Аналогічний сервіс під назвою «В розстрочку» є й у ПУМБ . Власники кредитних карток «раціо» і «емоції» можуть оформляти розстрочку на 3,6,9 або 12 місяців, безкоштовно користуючись кредитними коштами і оплачуючи тільки комісію по карті яка дорівнює 15% («раціо») і 20% «Емоції» від суми щомісячного платежу «В розстрочку».
Мінімальна сума покупки для оформлення «В розстрочку» становить 500 грн. Оформити будь-яку покупку «В розстрочку» можна при розрахунку карткою в магазині, де встановлено термінал ПУМБ, або звернувшись до Контакт Центру банку. При скасуванні сервісу «В розстрочку» комісії відсутні.

clip_image002

Програма «Миттєва розстрочка на карту» від Альфа-Банку діє в магазинах «Ельдорадо», «Фокстрот» та «MOYO». Розстрочку можна оформити на строк до 36 місяців під 0,01% річних. Але при цьому банк стягує додаткову комісію за надання виписок по рахунку.
Так, клієнти, що оформили покупку в мережі магазинів «Ельдорадо», з 1 по 10 місяць сплачують комісію в розмірі 0,58% від суми кредиту, а з 11 по 36 – 2%. З покупців магазину «Фокстрот» з 1 по 3 місяць стягується комісія в розмірі 1,94%, а з 4 по 36 – 2%. У магазинах мережі MOYO з 1 по 6 місяць комісія не стягується, а з 7 по 36 становить 2% від суми кредиту. Таким чином ефективна процентна ставка по розстрочці в «Ельдорадо» становить 32,51%, в «Фокстрот» – 39,35%, в MOYO – 33,6%.
Якщо Ви скористалися даною послугою, сума кредиту автоматично блокується на карті, а до суми щомісячного платежу по карті буде додано ще й платіж по розстрочці. Таким чином, погашати обидва щомісячні платежі клієнт буде одночасно, і в той же час роздільно.
Раніше послугу «Розстрочка на карту» пропонував і Дельта Банк , але зараз в цій фінустанові введена тимчасова адміністрація. Так що швидкі розрахунки за даною схемою можливі тільки за допомогою кредитних карт від ПриватБанку, ПУМБ і Альфа-Банку.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?