Новини світу кредитування та банківських послуг.

Розрахунок відсотків по кредиту

Отже, ми вирішили взяти кредит і по-чесному його виплатити в строк і зі всіма відсотками. Що нас у цьому випадку хвилює в першу чергу при виборі кредиту. Звичайно ж, цей самий розрахунок відсотків по кредиту. У якому випадку, скільки і за що ми переплачуємо.

Давайте подивимося, як нам не попастися на обман і заплатити банку по мінімуму.

Для початку з’ясуємо, що впливає на процентну ставку.

В першу чергу на процентну ставку буде впливати Ваша кредитна історія . І не кредитна історія в принципі, а в тому банку, де Ви плануєте отримати кредит . Якщо Ви там вже накосячілі, то кредит Ви взагалі не отримаєте. Якщо жодного разу не зверталися, то будете отримувати на загальних підставах за максимальною процентною ставкою. А якщо банк Вас вже знає, як класного клієнта, в термін приносить належне банку бабло, то розрахунок відсотків по кредиту буде Вам самий ніжний.

Наступний момент, якщо у Вас немає в банку позитивної кредитної історії, то може бути, Вас знають якось інакше. Наприклад, у Вас є зарплатна картка даного банку або, що ще крутіше, у Вас були або є вклади в цьому банку. Тоді Ви ласий шматочок для кредитора, Вам дадуть будь пільгові умови, аби роздобути правильного клієнта.

Гарна кредитна історія в інших банках хай і не так значно, але теж буде позитивно впливати на розрахунок відсотків по кредиту.104

Якщо про Вас немає ніякої інформації в кредитних організаціях, то це не є добре. Для нормального жителя Росії дожити до 2012 року і жодного разу не влізти в кредит, це як на машині 20 років без порушень їздити. Якось підозріло виглядає. А значить, Вас будуть підозріло додивлятися.

У першу чергу, звичайно, зарплата. Те, скільки Ви отримуєте, швидше за все, буде впливати на суму Вашого кредиту. А ось відсотки будуть нижчими у того, хто отримує цю зарплату стабільніше. Враховується термін служби на одному місці (до півроку Вам ваще кредит не дадуть), кар’єра (бажано, щоб Ви в одній організації проявили кар’єрний ріст), біла зарплата.

З приводу білої зарплати пояснюю, що банки приймають три форми підтвердження доходу: довідка за формою 2-ПДФО, довідка за формою банку, і «віримо на слово». Останнє в основному стосується експрес-кредитування. А що стосується перших двох, то довідка 2-ПДФО котирується у банків на порядок авторитетніше.

Наступне, що враховується при розрахунку відсотків по кредиту це Ваш добробут. У Вас не будуть просити в заставу дачі, квартири, автомобілі, але якщо це все є в наявності, і Ви можете підтвердити своє право володіння документально, то чудово. Це банки дуже люблять і можуть Вам за це сильно скостити.

Ну і, звичайно, поручительство . Нині, вибачте за вираз, дурнів на поручительство не багато буде, наїлися вже і знають що це за стрем. Ну а якщо за Вас хтось підписується, то тоді Ви напевно сильно в авторитеті і Вас неодмінно потрібно заманити до себе низькими відсотками.

Деякі банки ще приколюються з приводу осілості клієнта. Якщо живеш на одному місці довго, то й будеш там жити до самої смерті, думають вони. І довіряють таким клієнтам більше. А значить і відсоточок можуть зменшити.

Інші фактори не роблять істотного впливу на розрахунок відсотків по кредиту, тому закінчую Вам морочити голову і прощаюсь до наступної статті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?