Новини світу кредитування та банківських послуг.

Розплачуєшся картою – отримуй приз

Щоб заохочувати безготівкові розрахунки, вітчизняні банки, час від часу запускають карткові акції. Розплатившись картою, власники банківського пластика можуть отримати різні призи: від чашки кави до великої суми грошей.
В Укрсоцбанку з 1 липня по 31 грудня поточного року діє акція, в рамках якої, оплачуючи картою банку будь-які покупки на суму від 200 гривень в торгово-роздрібної мережі на території України і за кордоном (за винятком Інтернет), клієнти отримують шанс виграти приз – 500 гривень на рахунок, отримати бонуси від банку, а також можливість виграти сертифікат для оплати туристичної поїздки на дві персони на суму 30 000 гривень. Акція проходить по всій території України.
В ПриватБанку всі власники пластикових карт, що зареєструвались на сайті https://check.privatbank.ua/ , отримують шанс виграти від 10 грн. до 1 млн. грн., здійснивши оплату картою на суму від 100 гривень і більше. Виграш приносить збіг останніх цифр номера Вашої картки та коду авторизації на чеку. Так, за збіг 2 цифр Ви отримаєте 10 гривень, 3 – 100 гривень, 4 – 1 000 гривень, 5 – 10 000, 6 – 1 млн. грн. (за підсумками розіграшу на 2 тис. Грн. Та більше).

clip_image001

УкрСиббанк і ВіЕйБі Банк недавно запустили акцію «Ароматна кава у подарунок», яка діятиме в період з 15 серпня по 30 вересня 2014 року. Дана акція явно призначена для тих, хто час від часу полюбляє провести свій вікенд у Львові. Адже розплачуючись карткою MasterCard Pay Pass на суму від 100 гривень в культових закладах стародавнього міста – мережі ресторанів Холдингу емоцій «! Фест» власники пластика гарантовано отримають 100 грам меленого кави в подарунок.

Отримати безкоштовну каву в подарунок можна в наступних закладах: «Криївка», «Мазох-cafe», Галицька Жидівська кнайпа «Під Золотою Розою», Ресторація-музей «Гасова лямпа», Фестиваль-ресторація «Лівий берег», «Найдорожча ресторація Галичини» , «Дім легенд», «Львівська копальня кави», «Перша львівська грільова ресторація м’яса та справедливості», Відкрита кав’ярня «Біля Діани на Ринку», «Маки», «Зеник МИТНИК», «пстругів, хліб та вино» .
Дельта Банк заохочує своїх клієнтів розраховуватись карткою Visa в мережі АЗС WOG, так як при здійсненні кожного розрахунку учасники акції «дозаправлення за наш рахунок» отримують можливість отримати на бонусний рахунок до 20 літрів бензину. Акція «дозаправлення за наш Рахунок» проходить з 3 липня по 31 серпня 2014 року. Призові літра нараховуються миттєво на картку учасника програми лояльності Pride і можуть бути використані як при купівлі, так і в будь-який час до 15 вересня 2014 року.

clip_image003

ВіЕйБі Банк затіяв для своїх карткових клієнтів акцію з різними варіантами культурного відпочинку в подарунок. Участь в акції беруть усі клієнти банку, які розраховуються на суму від 200 грн. на території України, сплачують рахунки в системі Інтернет-банкінг за допомогою меню «Оплата рахунків та послуг» на суму від 200 грн. або ж поповнюють в АТМ банку мобільний телефон на суму від 200 грн. Головний приз акції – Luxury відпочинок на двох у Карпатах.

На першому етапі акції, який тривав з 20 травня по 30 червня, фінустанова розігрувала 4 відвідування Театру ім. Лесі Українки на двох, на другому етапі, що проходить в період з 1 по 31 липня, – вечеря

на двох в українському ресторані, і, нарешті, учасники третього етапу, який триватиме до кінця серпня, отримують шанс виграти Week-end на двох в будь-якому місті

clip_image004

України.
Банк Фінанси та Кредит проводить промо-акцію для власників будь-яких карт Visa, емітованих цією фінустановою. Для участі в акції достатньо розрахуватися платіжною картою Visa емітованої банком «Фінанси і Кредит» на суму від 30 євро, зберегти чек і пред’явити його промо-команді Visa в Будві, Которе і Херцег-Нові (на території Республіки Чорногорія). Кожен, хто пред’явить чек, гарантовано отримає приз. В акції беруть участь тільки трансакції, здійснені в торгово-сервісній мережі (POS) на території Республіки Чорногорія з 04.07.14 по 06.09.14. Трансакції, зроблені в банкоматі або в Інтернеті, не приймають участь в акції.
Так що уважно подивіться, карти яких банків є в Вашому гаманці. Можливо, з їх допомогою Ви отримаєте можливість здійснити дивовижну подорож, або ж виграти велику суму грошей.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?