Новини світу кредитування та банківських послуг.

Розглядаючи online кредити

Ще якихось пару років тому ніхто не міг собі уявити, що оформити документи для отримання кредиту, а слідом і отримати його, можна буде, навіть не виходячи зі свого будинку. Звичайно, для цього необхідно, перш за все, мати комп’ютер, який підключений до Інтернету, і, природно, бажання. Такий спосіб отримання кредиту може бути дуже зручним для потенційних позичальників такої величезної країни як Росія. Але так як сучасні технології тут розвинені ще недостатньо і до того ж рівень комп’ютеризації периферійного населення низький, то поширення по всій місцевості такого способу кредитування відбудеться не скоро. А основній масі споживачів такий вид послуг ще не знайомий. Більш того, з питання даного характеру є значні обмеження в законодавстві.

Що потрібно для отримання online кредиту?

Що з себе являє процедура отримання онлайн кредиту? Яких то особливих складнощів даний спосіб отримання кредиту для потенційного клієнта не представляє. Через всесвітню павутину потрібно вибрати банк, який працює саме з online кредитами, потім заповнити заявку на його отримання за формою, розміщеною на сайті обраного банку.

Даний варіант для банків вважається гранично безпечним тому, що менеджер банку пізніше все одно призначає клієнтові зустріч, після якої і online_krediti-300x200прояснюється питання про видачу кредиту. Все більша кількість банків надають можливість клієнтам подати заявку на кредит online, що, природно, робить швидше процес по збору та обробці інформації. В основному, в онлайн-заявку на сайті банку потрібно ввести свої дані з паспорта (ПІБ, дату вашого народження, серію і номер паспорта), вказати місце своєї роботи, свою посаду і стаж роботи, середньомісячний дохід, і ще залишити контактний телефон.

Не так давно деякі банки могли надати повне онлайн кредитування – це означало, що відразу після підтвердження заявки гроші перераховувалися на картку, тобто особиста присутність клієнта-позичальника в офісі банку не було потрібно. В даний час банки не хочуть йти на такий ризик, віддаючи перевагу своєї ж перестраховке і видаючи кредит уже після особистої зустрічі з майбутнім клієнтом-позичальником, попутно з’ясовуючи його кредитну історію.

Але все одно, все-таки можливе отримання тут і зараз кредиту в режимі online. Наприклад, коли ви через мережу Інтернет купуєте товари. Не дуже давно в інтернет-магазинах для клієнтів була запущена послуга онлайн кредитування кредитним брокером «Фосборн Хоум». Для отримання кредиту потенційному покупцеві потрібно заповнити анкету, приклавши до неї копію свого паспорта. Після чого фахівці направлять цю заявку в кілька банків. Якщо банк дасть свою згоду, то разом з товаром, покупець отримає кредитний договір. Видача цього кредиту можлива на товари, вартість яких від 3 до 100 тис. руб.

Також дистанційно працювати з клієнтами намагаються такі банки

Може, в недалекому майбутньому можна буде сподіватися на те, що послуга отримання кредиту онлайн буде розвиватися. Але для цього повинна повністю відійти від кризи вся фінансова система, ще потрібно, щоб законодавство було врегульовано, і лише потім провести з населенням країни освітню програму, а самі віддалені  регіони, якщо можливо, забезпечити комп’ютерами та Інтернетом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?