Новини світу кредитування та банківських послуг.

Робота з МВФ і рейтинг облігацій

Представляємо вашій увазі огляд подій за минулий тиждень у банківській сфері та на периферії.

Фонд отримав 7,5 млрд. грн.

Згідно з повідомленням Міністерства фінансів України Фонд гарантування вкладів фізичних осіб отримав 7,5 млрд. грн. із запланованих 10,1 млрд. грн. "Урядом вже було прийнято рішення щодо забезпечення фінансової підтримки Фонду гарантування вкладів фізичних осіб у розмірі 10,1 млрд. грн., з яких вже профінансовано 7,5 млрд. грн.", – повідомляє прес-служба міністерства.

Рейтинг облігацій піднявся

Міжнародне рейтингове агентство Moody’s підвищило рейтинг облігацій класу B, які випустила компанія Ukraine Mortgage Loan Finance №1 Plc, з Caa1 до В1. Про це повідомила прес-служба агентства. У Moody’s відзначили, що підвищення рейтингу пов’язане з формування в офшорах резервного фонду для покриття випуску цінних паперів. Нагадаємо, в лютому 2014 міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings знизило рейтинг облігацій Ukraine Mortgage Loan Finance No.1 до рівня CCCsf.

clip_image001

ПриватБанк збільшив капітал

Акціонери " ПриватБанку "під час чергових загальних зборів прийняли рішення про збільшення статутного капіталу банку на 1 млрд. 568 млн. грн. Збільшення статутного капіталу фінустанови буде проведено шляхом часткового розміщення додаткових 5,6 млн. акцій існуючої номінальної вартості, що становить 280 грн., за рахунок додаткових внесків акціонерів. При цьому емісія акцій буде проведена шляхом їх часткового розміщення серед існуючих акціонерів банку.

Робота з МВФ продовжиться

Міжнародний валютний фонд, місія якого працювала в Києві з 11 по 25 листопада, планує продовжити дискусії з українською владою після формування в Україні нового уряду, – повідомили в представництві Фонду з посиланням на заяву постійного представника МВФ в Україні Жерома Ваше.
«Місія Міжнародного валютного фонду (МВФ) працювала в Києві в період з 11 по 25 листопада. Місія провела початковий раунд технічних дискусій з представниками влади країни про поточну економічну ситуацію, ефективності реалізації програми, підтримуваної фінансуванням від Фонду, а також політику влади, спрямовану на підтримку макроекономічної і фінансової стабільності та відновлення зростання. Планується, що дискусії будуть продовжені після того, як буде сформовано новий уряд України », – йдеться в заяві.

clip_image002

Дефіцит розміром в 3,5 млн. дол.

У жовтні 2014 дефіцит зведеного платіжного балансу України склав 3,5 млрд. дол. Про це йдеться на сайті регулятора в попередніх даних. "Формування дефіциту зведеного платіжного балансу (3,5 млрд. дол.) Призвело до скорочення резервних активів. Станом на 1 листопада 2014 міжнародні резерви склали 12,6 млрд. дол., що забезпечує фінансування імпорту майбутнього періоду протягом 2,2 місяця ", – йдеться в повідомленні НБУ.
Згідно з повідомленням, дефіцит поточного рахунку в жовтні залишився на рівні попереднього місяця і склав 634 млн. дол. Експорт товарів у порівнянні з вереснем скоротився на 2,9%, в той час як імпорт товарів залишився на рівні попереднього місяця.

Мігранти перерахували 9 млрд. дол.

За інформацією Світового банку українські трудові мігранти в 2013 році перерахували на батьківщину 9 млрд. доларів. П’ятірку лідерів по надходженнях грошових переказів мігрантів (у відсотках від ВВП) очолює Таджикистан (42%), на другому місці – Киргизстан (32%), на четвертому – Молдова (25%). У грошовому вираженні лідером по переказах є Індія з показником в 71 млрд. дол., Другий рядок займає Китай (64 млрд. дол.), а Україна перебуває на 10 місці (9 млрд. Дол.).

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?