Новини світу кредитування та банківських послуг.

Ремонт у кредит

Дана фраза носить двоякий сенс. Або Ви дійсно втратили розум і вирішили зробити ремонт у кредит . Або Вам дуже потрібні гроші і версія з ремонтом квартири здається Вам найбільш правдоподібною.

Жодним чином не хотів образити людей з першої категорії. Можливо, у Вас відкрився постійний, стабільний джерело доходу, звідки постійно що-небудь «капає», повільно, але вірно і Ви вирішили втратити трохи в доходах, але отримати бабло відразу в повній сумі. Вітаю, але таких щасливчиків у нас не багато.

Як би там не було, розглянемо і ту і іншу ситуацію.

Навіть якщо Ви берете кредит на інші цілі, краще повідомити, що Ви робите ремонт. Це дуже подобається банкам з багатьох причин.

Ремонт у кредит роблять люди, впевнені у своєму завтрашньому дні, у своєму достатку, але не готові відразу викласти велику суму.

Ремонт Ви будете робити собі коханому, а не далекої рідні, тому є велика ймовірність, що Ви і будете жити там, де робите ремонт ще довгий час, а значить, не пропадете в невідомому напрямку у випадку утруднення з виплатою. Тобто до Вас (якщо раптом що) в будь-який момент може завітати колекторське агентство або служба стягнення банку.

Ремонт дійсно потребує швидких вкладень досить великих коштів, тому запитувана сума і терміновість надання не викликають підозри у банку.

Кредит для ремонту Вам видадуть з набагато більшою ймовірністю, ніж кредит для лікування, навчання і іншого муки.

Ще один плюс – Ви приходите в банк не жебраком, типу дайте на життя (тоді точно відмовлять), а впевненим у собі, успішним людиною, якій раптово знадобилася велика сума грошей на розкіш. У наш важкий час хороший ремонт по-іншому не назвеш.95

Коротше, думка зрозуміла. Ваші проблеми з Вами банк ділити не збирається. Якщо Ви в повному лайні, то немає ніякої ймовірності, що ситуація найближчим часом покращиться і Ви зможете повернути кредит. Інша справа, коли у Вас є все, але треба ще щось, а грошей раптом випадково не вистачило. Ось тут Вам з радістю можуть слугувати.

Тепер далі. Якщо Ви реально збираєтеся робити ремонт у кредит, і Вам дійсно потрібні гроші саме для цього, зверніть увагу на наступні моменти.

Процентна ставка за кредитами на ремонт буде менше, якщо Ви зможете підтвердити цільове використання кредиту. Ті є, приносьте кошторису від організації виконує ремонт, товарні накладні на придбання будматеріалів, меблів, ну і чого там ще потрібно для повного кайфу.

Ще менше процентна ставка по ремонтним кредитами буде, якщо Ви забираєте суму кредиту не готівкою в банку, а просите її перерахувати у відповідну фірму, надають послуги з ремонту, попередньо ознайомивши кредитного менеджера банку з оформленими кошторисами даної організації з надання Вам послуг з ремонту.

Процентна ставка для ремонту в кредит буде взагалі мінімальною, якщо Ви надасте в заставу нерухомість, наприклад квартиру в якій збираєтеся робити ремонт.

Якщо ж Ви плануєте взяти гроші на пару місяців, то переплата буде не дуже серйозна і процентна ставка Вас не сильно хвилює. За дострокове погашення кредиту банки нині гроші брати не можуть. Заборонили їм.

Ну, а якщо Ви вирішили взяти кредит на ремонт або на завершення будівництва як мінімум років на п’ять і реально його повертати в призначені терміни, то вигідніше оформити заставу нерухомості . Хоча я, про всяк випадок, не став би цього робити.

Продовжуйте нас читати, і Ви завжди будете в курсі подій у питаннях кредитування і повернення заборгованості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?