Новини світу кредитування та банківських послуг.

Рефінансування кредиту на автомобіль.

На ринку автокредитування з’явилася нова послуга – рефінансування. Відбувається це в рамках програми trade-in, за умовами цієї програми, кредитополучатель може взяти в автосалоні новий автомобіль, в якості оплати залишити свою стару машину.

Автомобіль, який перейшов до салону, буде продаватися з гарантією, це приверне більшість покупців, які прагнуть придбати авто б/у.

Впровадили у свою діяльність програму trade-in лише деякі банки, число їх зовсім не велике, але з кожним роком до програми долучаються нові учасники.

Основна зручність програми trade-in в тому, що банк, який видав вихідний кредит особливої ролі не грає. Рефінансування підлягають будь-які позики, видані будь-якими банками, головне, щоб це були вітчизняні фінустанови. Автомобіль приймається в якості першого внеску автосалону, навіть якщо знаходиться в заставі у банку, що надав кредит. У разі необхідності кредитна організація видасть вам кошти на погашення того кредиту і позику на доплату при купівлі нового авто.

Скористатися вигодою рефінансування можуть лише добросовісні позичальники, які не допускають прострочень виплат по кредиту, так і кредит повинен бути виданий не менше року тому. У програму перекредитування trade-in потрапляють всі автомобілі, в тому числі і старі, до них просто пред’являють особливі технічні вимоги («вік» автомобіля, пробіг, технічний стан). Деякі банки рефінансують кредит на купівлю автомобіля, якщо купується авто російського виробництва не старше 6 років, а машина іноземного виробництва не старше 9 років.

Популярність програми trade-in зростає день від дня, тільки за підсумками 2007 року кількість виданих кредитів по ній зросла на 40 відсотків. Це пов’язано, звичайно, в першу чергу ще й з тим, що умови змінилися в кращу сторону для клієнта. Середній термін експлуатації нового автомобіля 2-3 роки, не всі позичальники встигають погасити кредит за цей період. Тому користуватися програмою перекредитування дуже вигідно. Експлуатаційні витрати на новий автомобіль значно нижче, ніж на старий. Це стимулює придбання нових автомобілів. В інших розвинених країнах програми trade-in діють давно і користуються великим попитом.

Процентні ставки на кредит за програмою 9-11 відсотків у доларах і 10-13 відсотків у вітчизняній валюті. А термін кредитування максимум 7 років. Збільшення кредитних ставок за програмою рефінансування не очікується, експерти вважають, що відсотки залишаться на колишньому рівні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?