Новини світу кредитування та банківських послуг.

Рефінансування кредитів: що необхідно знати позичальнику?

Коли позичальникові знадобиться рефінансування кредиту; чому банки, як правило, не вітають перехід клієнтів в інші установи, і які секрети успішного проведення угоди.

Начальник відділу розвитку кредитних продуктів Альфа-банку  

Вирішуватися на рефінансування доцільно у випадку більш вигідних умов в новому банку: зменшення відсоткової ставки за кредитами, збільшення терміну кредиту і, як наслідок, зменшенні щомісячної суми платежу за кредитом / кредитах.

Звичайно ж, при цьому важливо, щоб кредитна історія була хороша: якщо є якесь прострочення, то навряд чи хтось захоче перекредитовати такого клієнта.

Клієнт сам приймає рішення про перекредитування в іншому банку. Згоди банку, в якому клієнт достроково погашає кредит шляхом рефінансування, отримувати немає необхідності.

Чому в більшості випадків банки не вітають рефінансування кредитів в інших фінустановах? Втрачати клієнтів, які справно погашають свої кредити, не хоче ні один банк.

Щоб успішно провести процедуру, позичальникові потрібно знати умови
програм рефінансування, які існують на банківському ринку.

Начальник управління продажу кредитних продуктів UniCredit Bank  

Причини рефінансування для клієнтів фізичних осіб та юридичних осіб різні, так само, як і причини пропозиції банків для клієнтів рефінансувати кредитні позики. Найчастіше, банки пропонують схеми рефінансування для юридичних осіб з метою отримати клієнта на комплексне обслуговування, не тільки в рамках кредитних програм.

Для фізичних осіб, на сьогоднішній день, схеми рефінансування пропонуються в споживчому кредитуванні. Для забезпечених кредитів фізичних осіб угоди вкрай рідкісні.

Заступник голови правління, директор з питань споживчого кредитування УкрСиббанк   BNP Paribas Group

Рефінансування – це дуже зручний для клієнта механізм, що дозволяє змінити умови по вже існуючому кредиту, наприклад, валюту кредиту або термін кредитування.

При рефінансуванні клієнт отримує фіксовану суму кредиту в національній валюті, яка не буде схильна до коливань курсу валют у разі збільшення терміну кредитування, і прийнятний щомісячний платіж.

Зазвичай до таких процедур приходять тоді, коли у клієнта складається непроста ситуація з обслуговуванням свого кредиту, і банки зазвичай йдуть на зустріч своїм клієнтам. Якщо клієнт не знаходить відповідних варіантів у своєму банку, він шукає можливість поліпшити умови кредитування в інших банках.

Джерело: Prostobank.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?