Новини світу кредитування та банківських послуг.

Рефінансування іпотечних кредитів: пропозиції банків

Якщо виплачувати іпотечний кредит стало складно, а на реструктуризацію банк-кредитор не погоджується, можна звернутись в іншу фінустанову, яке пропонує рефінансування ваших кредитних зобов’язань.
Кредобанк надає рефінансування заборгованості за іпотечним кредитом в інших банках на термін до 20 років за мінусом терміну перебування у первинного кредитора. Сума кредиту не повинна перевищувати 85% заставної вартості забезпечення. Процентна ставка за кредитом є змінною і в перший рік становить 18% річних, а в наступні – дорівнює індикативній ставці Українського індексу ставок по 3 місячними депозитами фізичних осіб +5. За видачу кредиту доведеться сплатити 0,99% від суми.
Збільшення суми кредиту коштує 1,75% від суми збільшення, а зміна графіка погашення з ініціативи клієнта – 2% від суми залишку заборгованості. Зміна умов кредитування за ініціативою клієнта також коштує 2% від залишку заборгованості.

clip_image002

Погашення кредиту може здійснюватись за класичною або ануїтетною схемою, за вибором клієнта. Якщо ви є учасником зарплатного проекту Кредобанку, то процентна ставка з рефінансування буде для вас на 0,5% меншою.
Укрсоцбанк рефінансує тільки кредити на купівлю житла на вторинному ринку нерухомості і тільки тим позичальникам, які мають позитивну кредитну історію в іншому банку. Протягом перших трьох років кредитна ставка є фіксованою, потім – змінюється згідно за індикативної ставкою Українського індексу ставок. До додаткових витрат на оформлення позички відносяться: страхування об’єкта застави (0,3% від суми забезпечення), витрати на нотаріальне оформлення та експертну оцінку нерухомості, яка передається в іпотеку.
При формуванні процентної ставки клієнти банку можуть скористатися перевагами програми лояльності. Так, клієнтам, які співпрацюють з агенціями нерухомості Park Lane або Благовіст, надається знижка 1% від процентної ставки по кредиту; клієнти, які оформили вклад «Цільовий», отримують знижку 0,5%; клієнти-учасники програми «Unicredit Bank – твій Банк» (ті, хто вже оформляв кредит і має позитивну кредитну історію, працює в держустанові або отримує зарплату в банку), можуть розраховувати на знижку в розмірі 1%.
Універсал Банк надає рефінансування на термін до 120 місяців. Також фінустанова може рефінансувати кредити в іноземній валюти в гривневі на пільгових умовах. В якості забезпечення за кредитом може виступити об’єкт нерухомого майна, який було передано в якості забезпечення виконання зобов’язань клієнта, що рефінансуються (за умови письмової згоди банку – попереднього кредитора); передача в заставу об’єкта нерухомого майна, що належить позичальнику / майновому поручителю на підставі права власності, і який вільний від будь-яких зобов’язань позичальника / майнового поручителя на користь третіх осіб; майнові права на грошові кошти, розміщені на депозитному рахунку в Universal Bank.

ВіЕс Банк рефінансує кредити, забезпеченням по яких виступає іпотека, видані на покупку нерухомості, ремонт і реконструкцію чи споживчі цілі. Термін кредитування становить від 1 до 20 років. Можлива сума кредиту повинна бути не менше 50 тис. грн., але не повинна перевищувати 1,5 млн. грн. Рефінансуванню підлягає весь поточний залишок по тілу кредиту в попередньому банку. Можливі дві схеми кредитування.
У випадку першої маємо фіксовану процентну ставку в розмірі 22% річних, у разі другої протягом першого року дії кредитного договору процентна ставка становить 21,5% річних (для працівників суб’єктів господарювання – клієнтів ПАТ «ВіЕС Банк», що працюють не менше 6 місяців у роботодавця – клієнта банку), а в наступні – 6,75% + індикативних ставка Українського індексу ставок по 3 місячними депозитами фізичних осіб.
Який з банків Ви б не вибрали, для процедури рефінансування іпотечної позики потрібно завчасно підготувати всі необхідні документи, серед яких: паспорт громадянина України, ідентифікаційний код, довідка про доходи за останні 6 місяців і документи, що стосуються нерухомості (правовстановлюючі документи, витяги з відповідних реєстрів , технічний паспорт, експертна оцінка).

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?