Новини світу кредитування та банківських послуг.

Райффайзен Банк

raiffaizen_bank Історія Райффайзен Банку починається з середини ХIX століття. Основоположником Групи виступив Фрідріх Вільгельм Райффайзен. Будучи мером відразу в декількох селах, він зробив вагомий внесок у підтримці селян Німеччини в період голоду і економічних труднощів. Фрідріх першим почав створення благодійних кооперативів. Так в 1862 році в місті Анхауз він створив банківський кооператив, який став прообразом банку Райффайзен. На початок 1896 року в Австрії налічувалося близько шестиста банків.

В сьогоднішній час Група Райффайзен по праву вважається найбільшою в Австрії, і складає одну четверту частину банківського ринку цієї країни.

ЗАТ «Райффайзенбанк» на сто відсотків дочірній банк австрійської групи. У Росії він почав свою роботу з 1996 року. Банк має у своєму розпорядженні широким спектром послуг як для приватних осіб, так і для корпоративних клієнтів в рублях і іноземній валюті.

В результаті об’єднання банк став найбільшим банком з іноземним капіталом. Згідно з показниками суми активів-нетто, становить 417 мільярдів рублів він знаходиться на сьомому місці. «Райффайзенбанк» має в своєму розпорядженні 56 філіями і понад тисячею банкоматів по всій країні.

Згідно з даними ренкінгу The Banker «Райффайзен» займає 114-е місце. За показниками активів банку, що становлять 91,7 млрд. доларів банк займає 7-е місце (дані актуальні на 2008 рік).

У банку «Райффайзен» задіяно близько 4000 працівників, дев’ять філій, одне представництво. Близько 5000 корпоративних клієнтів обслуговується в банку і близько 300000 пластикових карт.

Для оформлення кредиту необхідно мати не менше трьох місяців трудового стажу з останнього місця роботи, мати постійне місце роботи, позичальникові повинно бути від 21 до 60 років, він повинен бути громадянином, з постійною реєстрацією і у нього не повинно бути непогашеної судимості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?