Новини світу кредитування та банківських послуг.

П’ять переваг онлайн-заявки на кредит

На перший погляд перевага у заповнення онлайн-заявки на кредит одне і воно очевидно: не треба ходити в банк і простоювати в чергах. Тільки насправді плюсів у цього інструменту більше.

1. Прощайте черги

Як ми і позначили вже вище – головна перевага в тому, що заповнити заявку можна вдома, не встаючи з крісла, що дозволяє минути черзі на першому етапі оформлення кредиту і заощадити час, який був би витрачено на сам шлях до банку і назад.

2. Цілодобово

До того ж, немає необхідності підлаштовуватися під графік банку: заповнити онлайн-заявку можна в будь-який зручний час, а не тільки в години mat_15474роботи банківського відділення умовно з 10.00 до 21.00, і в будь-який день тижня: будь то середу або неділю.

3. Хай живе вибір!

Ще, що дуже важливо, у онлайн-заявника є можливість відправити заявку відразу в кілька банків, а потім, отримавши їх позитивні відповіді, порівняти умови, на яких ті готові кредитувати, і вибрати дійсно найдешевша пропозиція.

4. Швидкісний режим

Як правило, банк розглядає онлайн-заявку протягом лічених хвилин, адже кредитору не треба відразу перевіряти пакет документів, їх він отримає вже на стадії оформлення кредиту. Плюс, коли прийде пора оформляти документи, співробітнику фінансової установи не доведеться складати заявку в паперовій варіанті з нуля, а тільки звірити вказані раніше дані і роздрукувати.

5. З доставкою додому

У деяких випадках позичальникові взагалі не доведеться відвідувати банк: все, що потрібно йому привезуть самі в зручний для нього місце і час. Наприклад, після оформлення онлайн-заяви на кредитну картку банку Альфа банку і отримання схвалення заявки, кредитна організація зобов’язується безкоштовно доставити пластик на наступний же день.

Підводячи підсумок, можна зробити цілком очікуваний висновок: «за» оформлення онлайн-заявки на кредит говорять п’ять вагомих плюсів, а «проти» – нічого, тому немає сенсу нехтувати цим інструментом, якщо багато банків пропонують таку можливість і під рукою потенційного позичальника є інтернет .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?