Новини світу кредитування та банківських послуг.

Призи та банківські акції

У другій половині квітня вітчизняні фінустанови запустили ряд акцій, участь у яких обіцяє подорож до Франції, безкоштовне зберігання шин, колекцію прибульців або новенький Айпад.
З 24 квітня по 1 травня поточного року Укрсоцбанк спільно з шинними центрами VIANOR проводить акцію для клієнтів банку – власників Паливних карт Visa Gold Fuel. За умовами акції, розраховуючись карткою протягом зазначеного періоду в будь-якому супермаркеті на суму від 500 гривень, клієнти банку гарантовано отримують місяць безкоштовного зберігання шин в одному з трьох шинних центрів VIANOR м.Києва (за адресами пр. Повітрофлотський, 10, пр. Московський, 23 та вул. Стальського, 24).
При цьому мінімальний термін оформлення зберігання становить 6 місяців. Для того, щоб скористатися послугою досить показати смс, яка прийде після закінчення акції. Пропозиція діє до кінця 2015 року. У призовому фонді – зберігання 100 комплектів шин. Також на всіх власників Паливних карт чекає знижка 10% на всі послуги VIANOR.

clip_image001

У ПУМБ з 27 квітня по 21 червня діє акція, за умовами якої при відкритті депозиту «Спокійний» за допомогою інтернет-банкінгу клієнти отримують можливість виграти один з восьми планшетів Apple iPad Air 2. Розіграші будуть здійснюватися щотижня, починаючи з 12 травня, з допомогою програми random.org. Ваш депозит автоматично візьме участь у даній акції в тому випадку, якщо Ви інвестуєте за допомогою інтернет банкінгу суму від 5 тис. грн. або 200 доларів або євро на будь-який зручний для Вас термін.

clip_image002

Укргазбанк , ОТП Банк , Креді Агріколь Банк і Райффайзен Банк Аваль приєдналися до акції «Пориньте в фарби Провансу» від компанії World MasterCard. За умовами акції, власники кредитних карт World MasterCard, які беруть участь у Бонусній програмі MasterCard Rewards, здійснюючи при їх допомозі розрахунки з 15 квітня по 31 травня, отримують можливість виграти подорож на двох до Прованс.
Переможець отримає туристичний сертифікат на поїздку на двох до Прованс (Франція). У туристичну поїздку будуть включені: переліт, трансфер аеропорт-готель, готель-аеропорт, проживання в готелі 4 * (2 ночі), візова підтримка, страхування, і 2 екскурсії. Терміни туристичної поїздки будуть узгоджуватися з переможцем акції додатково. Але скористатися туристичним сертифікатом можна буде до 31 серпня поточного року. Результати акції будуть оголошені 10 червня шляхом опублікування на сайті бонусної програми MasterCard Rewards.

clip_image003

Діамант Банк , Креді Агріколь Банк, Конкорд Банк , Укрсоцбанк і ОТП Банк пропонують своїм клієнтам взяти участь в акції «Stikeez з космосу від Visa». Розраховуючись карткою Visa в супермаркетах «Сільпо» і делікатес-маркетах «LeSilpo» з 20 квітня по 20 червня поточного року за кожні 99 гривень, витрачених за покупки, клієнти можуть отримати одну фігурку космічних героїв Stikeez. Stikeez – це маленькі веселі фігурки, яких можна прикріпити практично на будь-яку поверхню. А деякі з них ще й світяться вночі.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?