Новини світу кредитування та банківських послуг.

Привів друга – отримай подарунок

Якщо кредит, депозит, поточний рахунок або навіть мобільна пропозиція банку, клієнтом якого Ви є, Вас влаштовує, чому б не порадити дані продукти другу? За це можна отримати відповідну грошову винагороду. Хто і скільки готовий платити за залучення нових клієнтів?
З вересня 2014 року по Грудень 2014 Промінвестбанку діє акція «Приведи друга», скориставшись якою можна отримати грошову винагороду за приведеного в банк нового клієнта. Так, якщо Ви порекомендуєте своєму другові чи знайомому відкрити пенсійний рахунок у банку, отримаєте 75 грн.
Якщо він вирішить обзавестись депозитним рахунком, отримаєте 50 грн. або 100 грн. залежно від класу карти. За депозитний вклад одного друга Ви отримаєте 100 грн., 2 або 3 друзів – 150 грн., 4 і більше – 200 грн.

clip_image001

В Укрсоцбанку до 31 грудня 2014 року діє така ж акційна програма лояльності розрахована на клієнтів, які мають чинний іпотечний кредит. Якщо завдяки Вашим зусиллям в банку з’явиться черговий позичальник (йдеться про кредит на придбання нерухомості або кредиті під заставу нерухомості), то черговий місячний платіж по кредиту фінустанова здійснить замість Вас.
Якщо Ви вже є клієнтом Банку і у Вас є діючий іпотечний кредит і хочете приєднатись до програми лояльності, то Вам необхідно звернутись у відділення Банку для підписання Договору про надання послуг. У відділенні менеджер ознайомить Вас з докладним описом умов акційної програми лояльності.
Обов’язкова умова програми – сума нового іпотечного кредиту повинна бути більше або дорівнює поточный сумі залишку по тілу кредиту існуючого клієнта.

clip_image002

У Дельта Банку з 1 вересня по 31 грудня 2014 діє акційна програма програми «Приведи одержувача пенсійніх / СОЦІАЛЬНИХ виплат та отримай грошовий подарунок».
Всі учасники даної акційної програми зможуть отримати грошовий подарунок за кожного залученого клієнта-одержувача пенсійних / соціальних виплат, що здійснюються органами Пенсійного фонду України / Управління праці та соціального захисту населення України / Державної служби зайнятості України / Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України, який перейде на обслуговування з одержання даних виплат в Дельта Банк і оформить картковий продукт «Пенсійна картка» (тариф "Новий Пенсійний") / "Соціальна карта" (тариф «Соціальний») , відповідно до умов даної акційної програми.
За кожного залученого в період дії програми одержувача пенсійних виплат при виконанні всіх офіційних умов програми, учасник отримає грошовий подарунок у розмірі 100 гривень, а за кожного одержувача соціальних виплат – 50 гривень.
Якщо залучений клієнт оформить два карткових продукти: один за тарифом «Новий Пенсійний» та інший за тарифом «Соціальний», то учасник програми отримає грошовий подарунок за продукт, оформлений першим (якщо першим був оформлений «Соціальний» – 50 грн., якщо «Новий Пенсійний »- 100 грн.).
ВТБ Банк 4 квітня 2014 запустив додаткову пропозицію в рамках програми лояльності для фізосіб «Запрошення». Ті клієнти банку, які приведуть із собою друзів для оформлення депозитного вкладу, отримають кожен по надбавці до базової процентної ставки в розмірі 0,5% у гривні та 0,25% в доларах, євро та рублях.
Акція діє для вкладників, які залучили на обслуговування в Банк друга (друзів) для оформлення депозитного вкладу «Класичний» терміном від 30 днів, при одночасному зверненні клієнтів у відділення Банку.
У ПриватБанку діє спеціальна акція для користувачів додатку «ФотоКасса». Рекомендуючи даний додаток друзям і знайомим користувачі можуть отримати бонуси в рамках акції «Запрошення – Отримай бонус!». Для цього достатньо зайти в "Налаштування> Отримати бонуси", вибрати зі списку контактів друзів, яким Ви готові порадити скористатись додатком «ФотоКасса» і натиснути кнопку «відправити».

Вашим друзям банк відправить sms-повідомлення з рекламою ФотоКасси ». Якщо Ваш друг після отримання цього повідомлення здійснить платіж через Фотокассу, Ви отримаєте бонус у розмірі 5 грн. Ці гроші будуть зараховані на бонусний рахунок Вашої кредитної картки протягом 30 днів.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?