Новини світу кредитування та банківських послуг.

Приведи друга: акції банків

Поради друзів і знайомих продовжують залишатися одним з вирішальних факторів при виборі банку. Щоб мотивувати «хороші» рекомендації і збільшувати, таким чином, свою клієнтську базу, фінустанови впроваджують різні види фінансових мотивацій.
У Райффайзен Банку Аваль з 14 квітня по 10 липня цього року діє акція «Рекомендуйте нас друзям – отримуйте Преміум-подорож»! Для участі в акції потрібно порекомендувати друзям вибрати собі Преміум-модель обслуговування в банку, і отримати таким чином можливість виграти сертифікат на суму 30 тисяч гривень для здійснення подорожі Вашої мрії.

clip_image001

У Укрсоцбанку до 31 серпня 2014 діє акційна програма лояльності «Приведи друга», розрахована на клієнтів, які мають діючий іпотечний кредит. Головна перевага даної програми – можливість отримати від банку подарунок у вигляді чергового місячного платежу по кредиту, який фінустанова здійснить замість Вас.
Для того, щоб взяти участь в акції, потрібно порекомендувати своїм друзям, родичам чи колегам кредитні програми (кредит на придбання нерухомості або кредит під заставу нерухомості) в Укрсоцбанку.
Якщо Ви вже є клієнтом Банку і у Вас є діючий іпотечний кредит і хочете приєднатися до програми лояльності, то Вам необхідно звернутися до відділення Банку для підписання Договору про надання послуг. У відділенні менеджер ознайомить Вас з докладним описом умов акційної програми лояльності.
Обов’язкова умова програми – сума нового іпотечного кредиту повинна бути більше або дорівнює поточної сумі залишку по тілу кредиту існуючого клієнта.
У середині квітня Банк «Російський Стандарт» оголосив про старт депозитної акції «Приведи друга», яка поширюється на вклад з високою прибутковістю «Сонячна весна» при розміщенні коштів на строк від 3 до 6 місяців.

clip_image002

Так, згідно з умовами акції, вкладники Банку, які порекомендували своїм близьким і знайомим відкрити депозит в Банку «Руський Стандарт», отримають бонус +2% до ставки свого існуючого депозиту при його пролонгації або при оформленні нового вкладу на своє ім’я. При цьому для нового клієнта стандартна ставка по депозиту також автоматично зросте на 2%. Акція триватиме до 1 липня 2014 року.
У Промінвестбанку до 30 вересня поточного року діє акція з тією ж назвою: «Приведи друга». Клієнти банку, що порекомендували своїм друзям або знайомим оформити кредит готівкою, кредитну картку або договір депозитного вкладу в цій фінустанові, гарантовано отримують грошову винагороду. Так, якщо Ваш друг оформив кредит готівкою, Ви отримаєте в подарунок 200 гривень, якщо відкрив вклад у банку – 100 гривень, якщо обзавівся кредитною карткою – 50 гривень.
А от у Дельта Банку до кінця поточного року діє акційна програма «Приведи пенсіонера та отримай 35 грн.», все учасники якої зможуть отримати грошову винагороду в розмірі 35 грн. (Сума вказана після утримання податку з доходів фізичних осіб) за кожного залученого одержувача пенсії, допомоги, страхових та інших соціальних виплат, що здійснюються органами Пенсійного фонду України / органами Управління праці та соціального захисту населення України / органами Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України / органами Державної служби зайнятості України, який перейде на обслуговування з одержання даних виплат в Дельта Банк і оформити «Пенсійну картку» (тариф «Новий Пенсійний») відповідно до умов даної акційної програми.

clip_image003

Серед головних умов даної акції: наявність мобільного телефону, наявність відкритого на власне ім’я в Дельта Банку поточного рахунку в гривні, операції за яким можуть здійснюватись з використанням електронних платіжних засобів і реєстрація в спеціальній Базі учасників до початку залучення клієнтів.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?