Новини світу кредитування та банківських послуг.

Приватні кредити під заставу нерухомості

Приватний займ – це отримання коштів від інвесторських і приватних фінансових компаній, які не є банками, але при цьому мають право видавати кредити під заставу нерухомості .

Згідно з чинним законодавством, будь-яка фізична чи юридична особа може пускати свої особисті кошти в кредитний оборот, за умови укладення угод і документального оформлення. Приватні інвестори, як правило, видають кредити з оборотних активів або особистих коштів.

Гарантом своєчасних виплат є нерухомість позичальника, яка оформляється на час позики у власність інвестору, або залишається за позичальником, але при цьому з оформленим обтяження застави. Обтяження застави – це неможливість проводити будь-які операції з нерухомістю.

Приватні кредити під заставу нерухомості – це великий ризик, але при грамотному підході – це потужний інструмент для отримання кредиту на більш вигідних, ніж в банках, умовах.

Переваги та недоліки приватних заставних позик

imageДо вигодам інвестицій від приватних організацій можна віднести:

– Гнучку систему виплат по кредиту. Можливість виплати через банківський сейф, готівкою, переклазами з рахунку фізичної особи на рахунок підприємства-кредитора

– Більший розмір позики – до 80-90% від ринкової вартості нерухомості

– Відсутність початкового внеску

– Умови кредитування демократичні, вимоги до позичальника мінімальні, тому що в разі невиплати вами позики, нерухомість дістається кредитору через суд, що є беззаперечним гарантом вашої чесності.

Мало хто хоче позбутися своєї нерухомості, навіть заради великої суми грошей, що надається на час.

– Швидка видача кредиту. Оформлення документів в приватних фінансових організаціях займає 1-5 днів, розгляд заявки і прийняття рішення також більш швидке, ніж в банківській сфері.

ВАЖЛИВО: Кредит від приватної особи

– Можливість надання відстрочки, лояльне ставлення до позичальника

Поряд з перевагами, не можна не згадати про недоліки:

– Високий ризик втратити нерухомість, у разі несумлінного підходу до оплати. Не завжди «чисті» умови договору, приховані комісії і відсотки.

Закон завжди буде на стороні кредитора, тому за договором він надав вам кошти, фактично придбав у вас нерухомість, з тимчасовим оформленням на себе / на компанію-інвестора.

– Великі відсотки переплати. Такі позики підходять для короткострокових кредитів, щоб була можливість швидко віддати всю суму, істотно не переплачуючи за відсотками.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?