Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?

Приватний займ – це отримання коштів від інвесторських і приватних фінансових компаній, які не є банками, але при цьому мають право видавати кредити під заставу нерухомості .

Згідно з чинним законодавством, будь-яка фізична чи юридична особа може пускати свої особисті кошти в кредитний оборот, за умови укладення угод і документального оформлення. Приватні інвестори, як правило, видають кредити з оборотних активів або особистих коштів.

Гарантом своєчасних виплат є нерухомість позичальника, яка оформляється на час позики у власність інвестору, або залишається за позичальником, але при цьому з оформленим обтяження застави. Обтяження застави – це неможливість проводити будь-які операції з нерухомістю.

Приватні кредити під заставу нерухомості – це великий ризик, але при грамотному підході – це потужний інструмент для отримання кредиту на більш вигідних, ніж в банках, умовах.

Переваги та недоліки приватних заставних позик

imageДо вигодам інвестицій від приватних організацій можна віднести:

– Гнучку систему виплат по кредиту. Можливість виплати через банківський сейф, готівкою, переклазами з рахунку фізичної особи на рахунок підприємства-кредитора

– Більший розмір позики – до 80-90% від ринкової вартості нерухомості

– Відсутність початкового внеску

– Умови кредитування демократичні, вимоги до позичальника мінімальні, тому що в разі невиплати вами позики, нерухомість дістається кредитору через суд, що є беззаперечним гарантом вашої чесності.

Мало хто хоче позбутися своєї нерухомості, навіть заради великої суми грошей, що надається на час.

– Швидка видача кредиту. Оформлення документів в приватних фінансових організаціях займає 1-5 днів, розгляд заявки і прийняття рішення також більш швидке, ніж в банківській сфері.

ВАЖЛИВО: Кредит від приватної особи

– Можливість надання відстрочки, лояльне ставлення до позичальника

Поряд з перевагами, не можна не згадати про недоліки:

– Високий ризик втратити нерухомість, у разі несумлінного підходу до оплати. Не завжди «чисті» умови договору, приховані комісії і відсотки.

Закон завжди буде на стороні кредитора, тому за договором він надав вам кошти, фактично придбав у вас нерухомість, з тимчасовим оформленням на себе / на компанію-інвестора.

– Великі відсотки переплати. Такі позики підходять для короткострокових кредитів, щоб була можливість швидко віддати всю суму, істотно не переплачуючи за відсотками.

Будемо вдячні за оцінку
Дуже поганоПоганоПосередньоДобреВідмінно (Поставте оцінку першим)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.