Новини світу кредитування та банківських послуг.

ПриватБанк відновив операції по платежах в зарубіжних інтернет-сервісах

Клієнтові потрібно повідомити в банк про своє бажання розблокувати можливість поповнювати гривневі акаунти в мережі Google AdWords і в інших зарубіжних сервісах

ПриватБанк 15 січня повернув клієнтам можливість поповнювати гривневі акаунти в мережі Google AdWords і в інших зарубіжних сервісах, які конвертують платіж на своєму боці. Про це повідомив IT-директор ПриватБанку Дмитро Дубілет в Facebook.

Раніше банк ввів тимчасові обмеження на здійснення окремих транзакцій з конвертацією гривні, а також вирішив використовувати для інших транзакцій з конвертацією спеціальний картковий курс.

clip_image001Тепер, щоб зробити оплату в іноземному інтернет-магазині, який виставляє ціну в гривнях, клієнту необхідно:

  • Знайти на сайті сервісу відключити конвертацію.
  • Можна індивідуально розблокувати можливість оплати гривнями, але сума, списана з карти, буде більше суми, виставленої сервісом.

За словами Дубілета, сума, списана з карти може бути більше зазначеної в інтеренет-магазині у зв’язку з тим, що іноземні магазини можуть показувати клієнтам ціну в гривнях. При цьому розрахунок з банками відбувається через MasterCard / Visa, і суми списуються в доларах.

Джерело: Мінфін

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?