Новини світу кредитування та банківських послуг.

Пролонгуємо депозит

Деякі депозитні продукти увазі автоматичну пролонгацію вкладу. Найчастіше продовження депозиту обіцяє також додаткові відсотки до ставки. Адже ви автоматично стаєте учасником програми лояльності.
Крім усього приємного, автопролонгація вкладу може викликати у клієнта певні побоювання. Адже якщо умовами чинного договору передбачено автоматичне продовження банківського вкладу, укладати новий договір, незалежно від зміни ставки, не потрібно. Але що ж робити у випадку банкрутства банку? Якими документами підтвердити наявність вкладу?

dogovor_depozit_500x317.jpg.aspx

«Єдиним прямим підтвердженням наявності вкладу у фінансовій установі є відповідний запис в автоматизованій системі банку про наявність коштів. Непрямим документальним підтвердженням наявності вкладу в Банку може бути договір банківського вкладу, виписка з рахунку, квитанція про надходження коштів і інше ».
У кожному разі, клієнту потрібно уважно ознайомитися з умовами вкладу, на якому він розміщує кошти. «Серед основних умов – термін, на який розміщуються кошти, періодичність нарахування відсотків (щомісячно, в кінці строку дії вкладу та ін), процентна ставка, умови дострокового розірвання, можливість поповнення вкладу (передбачена чи ні) і автоматична пролонгація (передбачена чи ні).
У випадку автоматичної пролонгації вкладу клієнту необхідно звернути увагу на умови такої пролонгації, наприклад: процентну ставку (діятиме при пролонгації), кількість таких пролонгацій (обмежена / необмежена), термін розміщення коштів, який буде застосовуватися після пролонгації ».

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?