Деякі депозитні продукти увазі автоматичну пролонгацію вкладу. Найчастіше продовження депозиту обіцяє також додаткові відсотки до ставки. Адже ви автоматично стаєте учасником програми лояльності.
Крім усього приємного, автопролонгація вкладу може викликати у клієнта певні побоювання. Адже якщо умовами чинного договору передбачено автоматичне продовження банківського вкладу, укладати новий договір, незалежно від зміни ставки, не потрібно. Але що ж робити у випадку банкрутства банку? Якими документами підтвердити наявність вкладу?

dogovor_depozit_500x317.jpg.aspx

«Єдиним прямим підтвердженням наявності вкладу у фінансовій установі є відповідний запис в автоматизованій системі банку про наявність коштів. Непрямим документальним підтвердженням наявності вкладу в Банку може бути договір банківського вкладу, виписка з рахунку, квитанція про надходження коштів і інше ».
У кожному разі, клієнту потрібно уважно ознайомитися з умовами вкладу, на якому він розміщує кошти. «Серед основних умов – термін, на який розміщуються кошти, періодичність нарахування відсотків (щомісячно, в кінці строку дії вкладу та ін), процентна ставка, умови дострокового розірвання, можливість поповнення вкладу (передбачена чи ні) і автоматична пролонгація (передбачена чи ні).
У випадку автоматичної пролонгації вкладу клієнту необхідно звернути увагу на умови такої пролонгації, наприклад: процентну ставку (діятиме при пролонгації), кількість таких пролонгацій (обмежена / необмежена), термін розміщення коштів, який буде застосовуватися після пролонгації ».

Джерело: www.banki.ua

Будемо вдячні за оцінку
Дуже поганоПоганоПосередньоДобреВідмінно (Поставте оцінку першим)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*