Новини світу кредитування та банківських послуг.

Програми лояльності банків по депозитам.

Для більш активного залучення нових вкладів і для продовження співпраці зі старими вкладниками, банки винайшли різного роду програми лояльності. Яку надбавку обіцяють фінустанови? І у кого є шанси її отримати? Читайте далі.
Якщо ви отримуєте заробітну плату, пенсію або соціальні виплати на картку ВіЕйБі Банку , в разі відкриття депозиту фінустанова додасть вам 1% річних за вкладом у гривні та 0,5% за всіма вкладами в доларах США і євро. Єдина умова: оборот грошових коштів на вашому картковому рахунку повинен бути не менше 500 гривень на місяць.

clip_image001

Програма лояльності Універсал Банку також поширюється на постійних клієнтів – власників пакету «Платинум» або «Еліт». При відкритті депозиту такі вкладники отримують +0,25% до ставки.

А ось надбавку до депозиту в Авант-Банку можна отримати незалежно від того, чи були ви раніше його клієнтом, чи ні. Так, до 28 лютого діє акція, згідно з умовами якої, оформляючи вклад «Пікантні відсотки», клієнт може отримати додатково 0,5%, 1%, 2% або 3% до ставки. Розмір надбавки залежить від успішності вкладника, адже для визначення додаткового відсотка йому потрібно буде просто вибрати одну з скретч-карт.
Якщо ви вирішили оформити депозит в Актив-Банку , і вже користуєтеся пакетом послуг, на картковий рахунок якого надходить пенсія чи соціальні виплати, то при вкладі в національній валюті банк додасть 0,5% до ставки, в іноземній – 0,25%.

clip_image003

Банк Кіпру заохочує не вже існуючих, а майбутніх вкладників. Кожному новому клієнту, який замовить строковий депозит на сайті банку, фінустанова пропонує додатково 0,5% річних для вкладів у національній валюті та 0,25% річних для вкладів у доларах США.
У Стандарт Банку кожен клієнт, який розміщує депозитні кошти в день закінчення строку дії договору банківського вкладу, отримує надбавку в розмірі 0,25% до відсоткової ставки за вкладами у національній валюті. А вкладники-пенсіонери отримують надбавку в розмірі 0,50% до діючої процентної ставки за вкладами у національній валюті.
У банку Глобус з 21 листопада 2013 для фізичних осіб, які є постійними клієнтами фінустанови і бажають оформити строковий депозит «Класичний» у гривні, діє Програма лояльності «Бонус». За умовами програми клієнти мають можливість отримати 0,5% до діючої процентної ставки депозиту «Класичний» у гривні.

Міський Комерційний Банк розробив велику програму лояльності для різних, іноді навіть несподіваних категорій клієнтів. Так, якщо у вас сьогодні день народження і ви оформляєте неакційний строковий депозит «Ваш Стабільний», «Ваш Накопичувальний» або «Ваш Мультивалютний», процентні ставки збільшуються в національній валюті на 1% річних, а в іноземній – на 0,5% річних . Також банк надає знижку 20% до тарифів за користування індивідуальними сейфами. Аналогічні умови діють для вкладів, які клієнти відкривають протягом одного місяця з дня відкриття нового відділення.

clip_image004

Для власників зарплатної картки передбачено надбавку 0,5% за депозитами у гривні і 0,25% – в іноземній валюті. А от для пенсіонерів та студентів, за умови пред’явлення пенсійного посвідчення або студентського квитка – 0,25% і 0,15% річних відповідно.
У Європейський газовий банк нові та існуючі клієнти також мають можливість спробувати щастя зі скретч-картою і отримати до 3% до базової ставки за всіма вкладами в національній валюті та до 2% – в іноземній. Спеціальна пропозиція «Додаткові відсотки» діє до кінця лютого.

Програма лояльності ПУМБ заохочує вкладників пролонгувати депозитні договори. Адже у разі пролонгації та перерозміщення вкладу протягом 30 днів після завершення терміну дії, при розміщенні нового депозиту і наявності діючого вкладу в ПУМБ, а також – при розміщенні депозиту через інтернет-банкінг «ПУМБ online», клієнт отримує 0,5% в грн . і 0,3% у доларах США і євро.

clip_image006

У програмі лояльності від Банку Російський Стандарт приймають вклади «Максимум», «Рантьє», «Зручний» та «Гнучкий». Клієнти банку мають можливість підвищити відсотокову ставку на 1% річних у національній валюті та 0,25% річних – в іноземній. Для цього потрібно або розмістити вклад, який закінчився, повторно, або встановити за вкладом послугу автопролонгації договору, або ж оформити депозит за допомогою інтернет-банкінгу. Йдеться про вклади від строком від 6 місяців або 181 дня.
У ТАСкомбанк для строкових депозитних вкладів «Максимум капітал», «Авансовий» і «Стабільний дохід» передбачена наступна програма лояльності. Пенсіонери, одержувачі соціальних виплат, власники зарплатних карт і вкладники, що пролонгують депозитні договори, отримують 0,5% річних до ставки за гривневими депозитами. Для власників ТАС-картки «Classic» передбачено 0,5% для вкладів у гривні, "Gold" – 0,75% у гривні і 0,25% у валюті, "Platinum" – 1% у гривні та 0,5% в валюті.

Як бачимо, програми лояльності банків спрямовані, в основному, на утримання вже існуючих клієнтів, заманювання нових вкладників, а також – на залучення коштів тих категорій населення, які все ще вагаються у своєму виборі: нести гроші в банк чи ні (пенсіонери, одержувачі соц. виплат , студенти).

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?