Новини світу кредитування та банківських послуг.

Програми лояльності банків – не тільки до VIP

Дорожити клієнтом – значить дорожити репутацією. Щоб співпраця з банком тривала якомога довше, багато фінустанов пропонують системи лояльності для особливих категорій вкладників. Причому, це можуть бути і VIP-клієнти, які приносять в банк тисячі гривень, та малозабезпечені пенсіонери та студенти. Найбільш корисні системи лояльності за депозитами.
Якщо ти студент, пенсіонер або отримуєш соціальну допомогу в Промінвестбанку , за програмою лояльності тобі запропонують надбавку поряд з VIP-клієнтами. Плюс 0,25% до гривневому депозиту, відкритого на 6-12 місяців і 0,1% – у дол США. Тільки якщо VIP-ам для отримання преміальних необхідно вкласти в банк 150 тисяч гривень, пільговикам – досить повторно відкрити строковий рахунок для вкладу «Традиційний». Надбавку до депозиту видають за пред’явленням співробітникам банку пенсійного або студентського посвідчення.

lojlnost_depozit_88x88.jpg.aspx

У VAB банку програма лояльності для пенсіонерів та студентів діє ще при першому внеску. Кожен, хто має картку в VAB, отримує додатково 1% для вкладу в гривні і 0,5% для вкладів у доларах США і євро.
У банку Credit Agricole програма лояльності діє у подарунок до депозиту «Дитячий». Батьки, які здійснюють вклади на ім’я дитини на суму від 50 000 грн, отримують додатково 0,25% річних. Із збільшенням суми вкладу – ростуть і відсотки. Наприклад, до мільйона гривень – плюс 1%.
У Банку Форум – програма лояльності для нових та існуючих клієнтів, які користуються інтернет-банкінгом. При розміщенні депозиту, початкова сума якого становить до 100 000 грн. – Бонус 0,15% річних, від 100 000 – 0,25%.
Пропозиція від Дельта Банку – депозит «Найкращий для своих». Замість систем лояльності, клієнтам зі стажем депозиту або користування банківською карткою більше ніж 90 днів, тут пропонують мультивалютний кредит. Він дозволяє безкоштовно змінювати валюту вкладу в будь-який момент дії договору. Процентні ставки на кредит для своїх – 18% у гривні.

Банк
Умови
Відсотки (бонуси)

Промінвестбанку
Пенсіонери, студенти повторний депозит,
VIP-клієнти – внесок від 150 тис. грн.
+0,25% Грн, +0,1% $

VAB
Пенсіонери, студенти з карткою банку, перший внесок
+0,1% У грн, +0,5% $

Credit Agricole
До депозиту «Дитячий», внесок 50 тис. -1 млн. грн.
Від +0,25% до +1%

Банку Форум
Користувачам інтернет-банкінгу
До 100тис. грн – +15%
Від 100 тис. грн – +25%

Дельта Банк
Депозит лояльності «Найкращий для своих»
Користування карткою або депозитом від 90 днів

мультивалютний депозит
під 18% в грн

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?