Новини світу кредитування та банківських послуг.

Программи банків на Андроїд

Спочатку банки придумали інтернет-банкінг. Потім вирішили запустити спеціальні пропозиції для смартфонів. Тепер керувати своїми рахунками можна за допомогою мобільного телефону. А для того, щоб обзавестися потрібним додатком, потрібно всього лише відвідати сторінку Google Play.
Найбільша кількість додатків є у ПриватБанку . Так, за допомогою програми Privat24, яка підходить для Android 2.1 і пізніших версій, можна переводити гроші з картки на картку, оплачувати комунальні послуги, створювати регулярні платежі, за допомогою функції «бесконтакт" отримати переказ або оплатити рахунок через QR-код, стежити за курсами валют, подивитися карту найближчих відділень та банкоматів і багато іншого.

clip_image001

Додаток «Бонус +» – це всі заклади загальнонаціональної програми лояльності Бонус Плюс на цьому телефоні. За допомогою цієї програми можна буде без проблем знайти дорогу до будь-якого магазину / закладу, які беруть участь у програмі. ПриватМапа допоможе знайти дорогу до найближчого відділення або банкомату в будь-якому місті.
За допомогою програми «Екстрені Гроші» можна знімати гроші без наявності карти. Private24 Voice дозволяє за допомогою голосового управління запросити баланс картки або ж виконати будь-який платіж. А от додаток ФотоКасса має ще більш цікаві властивості. Так, якщо Ви бажаєте оплатити комунальні послуги, Вам потрібно буде просто сфотографувати квитанцію і вибрати для оплати будь-яку з Ваших карт. Все інше система зробить самостійно. Платіж буде здійснений.
Для запуску програми I PUMB потрібно Android 2.2 і пізніших версій. За допомогою цієї програмки, яка займе всього 4,2 М пам’яті телефону, можна буде здійснювати різні операції з картковими рахунками і картами, встановлювати і змінювати добові ліміти, відкривати, закривати, поповнювати і пролонгувати депозити, погашати кредити, здійснювати перекази між різними картковими рахунками .

clip_image002

Додатком від Альфа-Банку можуть користуватися клієнти України, Білорусі та Казахстану. Мінімальна необхідна версія для програми – Android 2.2. Українські клієнти можуть переглядати карткові рахунки, депозитні та кредитні договори та поточні рахунки, а також – здійснювати платежі за шаблонами.

clip_image003

Додаток від Дельта Банку – це доступ до актуальних новин банку, інформації про продукти і послуги, депозитний калькулятор, курсам валют та конвертору валют. Тут же можна побудувати на карті маршрут до найближчого банкомату і відділення. Тут же можна отримати інформацію про банки-партнери («Атмосфера», «Євронет» і ПАТ «Укрсоцбанк») і дізнатися актуальний статус роботи банкоматів.

clip_image004

Користувачі програм для мобільного банкінгу відзначають наявність багатьох недоробок. Клієнти нарікають на погану верстку, велику кількість новин замість повноцінного функціоналу і збої в роботі з картою банкоматів і відділень. Проте, банки періодично вдосконалюють і оновлюють дані програми.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?