Новини світу кредитування та банківських послуг.

Прогноз курсу долару на середину жовтня

У гривні сильні позиції на цьому тижні. Наближаються дні бюджетних платежів. Експортерам потрібна гривня. Доларів і євро на ринку буде більше, ніж минулого тижня. Особливо в понеділок-вівторок, коли на міжбанку з’явиться валюта, що скупчилася за неробочу п’ятницю . Готівковий ринок порівняно спокійний. І тиснути на міжбанк не буде.


Обсяги ринку виростуть. Ймовірний обсяг торгів – $ 400-420 млн, цілком можливо до 500-550 угод в день. За рахунок зростання пропозиції валюти можливе зміцнення гривні в коридорі 25,70-25,80. Для НБУ це – непогана можливість поповнити резерви. Нацбанк може виходити з аукціонами на $ 30-50 млн і викуповувати надлишки валюти.

Бюджетні витрати «зіграють» в середу-четвер. Пропозиція валюти знизиться, але незначно. Адже експортерам знадобиться гривня, щоб заплатити в державну казну. Можливе невелике зростання курсу долара до 25,80-25,90.

Час спекулянтів прийде в п’ятницю. В кінці тижня активність великих учасників ринку традиційно знижується. Тому можливі «гри» з курсом на одиничних угодах. Але через обмеженість ресурсу зростання котирувань долара вище коридору 25,85-25,95 гривень – малоймовірне.

Готівковий курс різко мінятися не буде. В обмінниках прийматимуть долар по 25,80-26,10. Курс продажу збережеться на рівні 26,00-26,20.

Сплутати карти може зустріч «нормандської четвірки», де планується обговорення мінських домовленостей. Але повної ясності з цією зустріччю поки немає.

Джерело: Мінфін

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?