Новини світу кредитування та банківських послуг.

Прогноз курсу долара на 29 листопада – 3 грудня

Ситуація на міжбанку складається на користь спекулянтів. Минулої п’ятниці котирування долара з ранкових 25,59 / 25,63 підвищилися до 25,72 / 25,77. На цьому тижні ринок продовжить лихоманити.

Тиждень відкривається добре для гривні. Вчора, 28 листопада, на ринку зросла пропозиція валюти. Банки США через День Подяки зарахували долари українським експортерам тільки минулою п’ятницею. Ця валюта повинна потрапити на ринок в понеділок. Обсяг торгів виросте до $ 300-370 млн. НБУ може викупити надлишки.


Ситуація зміниться вже у вівторок, 29 листопада. Місяць закінчується, учасники ринку будуть закривати свої зовнішньоекономічні зобов’язання. Наслідок – зростання обсягів операцій. Імпортери та експортери займуться пошуком рівноважного курсу. У середу свої питання почнуть закривати банки. Їм потрібно виконати нормативи НБУ. В тому числі, по валютній позиції. Обсяг ринку в ці дні знизиться до $ 250-280 млн. Хороший шанс заробити для спекулянтів.

У четвер і п’ятницю обсяги торгів будуть невеликі. Клієнти банків визначаються зі стратегією на грудень. Обсяги торгів знизяться. Спекулянти продовжать працювати «в дві сторони», заробляючи на обороті.

НБУ навряд чи буде продавати валюту. Хіба що якщо спекулянти вже дуже розгорнуться. А хороший день для аукціону з викупу доларів – тільки сьогодні.

Компромісний курс міжбанку на цьому тижні – в рамках 25,70-26,00. Розрив між готівковим і безготівковим курсами продовжить поступово скорочуватися. Готівковий долар зупиниться в межах 26,40-26,90 гривень і нижче. У разі непередбачених ситуацій або «сплеску» бюджетних виплат в перші дні грудня долар на міжбанку виросте до 26,20-26,50, а готівковий – 26,80-27,30.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?