Новини світу кредитування та банківських послуг.

Продати квартиру в іпотеці

Багато читачів часто задають питання, чи може банк продати закладену квартиру, якщо я там прописаний, проживаю і жити мені більше ніде. І що мені робити в цьому випадку.

Дійсно, проживати і прописатися в іпотечній квартирі можна, і навіть інших осіб прописати вийде, хоча банки і намагаються обмежувати це право договорами застави. А ось самостійно продати таку квартиру можна. Просто не зареєструють таку угоду. Тому врятувати такої заставу від звернення стягнення важкувато. Але і руки опускати не варто.

Ось що я думаю з цього приводу.

Крім того, що було обумовлено, Ви можете і самі проявити фантазію і зробити реалізацію квартири в іпотеку банком якщо не остаточно неможливим, то хоча б сильно скрутній.

137 Пропишіть в квартиру неповнолітніх дітей і підключіть до розбірок органи опіки, зробіть неузгоджену перепланування, укладіть договори довгострокової оренди з декількома мешканцями. Тобто робіть все те, що в принципі банк буде оскаржувати, але для цього потрібен час і додаткові судові процедури. А значить, заощаджуючи час і гроші , він буде більш поступливими у переговорах з Вами.

Можна використовувати нестандартні підходи. Розкажіть імовірним покупцям, що квартира проклята звільненими менеджерами банку і тепер в її кімнатах живуть привиди. Можна ще перед приходом таких гостей дня за два розбити в непомітному місці сире яйце. Стійкий аромат протухлого продукту не додасть оптимізму претендентам на Ваше житло.

Коротше, тримайтеся за своє до останнього. І щоб із вами Удача!

Якщо у когось є свої ідеї з цього приводу, поділіться з усіма в коментарях нижче.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?