Новини світу кредитування та банківських послуг.

Про переваги кредитних брокерів


На даний момент в нашій країні широко поширені послуги з кредитування населення. В інтернеті, на телебаченні, на вулиці, в громадському транспорті нас переслідує реклама різних банків і мікрофінансових організацій, які в самий будь-який час готові надати фінансову допомогу.

Але насправді, далеко не кожному бажаючому судилося отримати кредит швидко і безперешкодно. Кредитна організація має право безкарно відмовити в наданні бажаного кредиту, при цьому навіть не пояснивши причину свого рішення, тому потенційним клієнтам залишається тільки думати і гадати про причини, за якими фінансова установа не стала співпрацювати з ними.

У даній ситуації клієнту, якому не вдалося отримати заповітний кредит, може надати допомогу кредитний брокер. Даний термін «кредитний брокер» з’явився відносно недавно, так називається фізична особа або в більшості випадків юридична особа, яка надає посередницькі послуги між кредитною установою та потенційним клієнтом. Основними етапами надання допомоги є: підбір вигідних умов кредитування в залежності від зазначених побажань клієнта -% ставка, сума, термін, дострокове гасіння і т.д., докладний опис кредитних програм кредитних установ, складання переліку необхідних документів і їх ретельний аналіз, перевірка кредитної історії і параметрів клієнта, можливість отримання кредиту в самі максимально стислі терміни.

Варто зазначити, що кредитний брокер, який сумлінно виконує свої обов’язки, має розширені можливості надання кредиту. Навіть для клієнтів, які колись мали прострочення по кредитах, можливо, знайти підходящу кредитну програму. Теж стосується і клієнтів, які на роботі мають неофіційне працевлаштування. Природно, для таких клієнтів процентні ставки будуть підвищені, в деяких випадках (особливо за іпотечними кредитними продуктами) необхідне забезпечення по кредиту, однак, кінцевий результат, а саме, надання кредиту буде досягнуто. Тому, супровід кредитної угоди, обговорення умов і вимог за кредитним продуктом кредитний брокер покладає на себе.

Не можна не відзначити додаткові плюси співпраці з брокерськими конторами, такими є:

  • економія часу за рахунок безпомилкового оформлення пакету документів і подачі заявки в кредитні установи, безпосередньо, самим кредитним брокером,
  • висококваліфіковане консультування в області кредитування,
  • консультація по правильному спілкуванню зі співробітниками банку,
  • грамотний юридичний супровід угоди.

Співпраця з кредитними брокерами здійснюється на платній основі.

З клієнтом підписується договір про надання відповідних послуг, в якому прописуються всі умови, а також ціна наданої допомоги. Розмір комісії може варіюватися виходячи з особливості кредитного продукту і характеру проведених операцій. У більшості випадків, оплата клієнтом здійснюється після отримання кредиту. Але слід бути уважним та старанно вивчати відгуки по роботі брокерів оскільки серед них дуже багато шахраїв.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?