Новини світу кредитування та банківських послуг.

Про купівлю ювелірних виробів в інтернет

Пропоную розглянути джерело довготривалої радості для жінок – ювелірні прикраси. А щоб не витрачати час у роз’їздах по ювелірних магазинах, скористаємося їх інтернет-версіями.

Робити покупки в інтернет-магазинах зараз стало нормою.

  • Це вигідно: власники магазину не платять за оренду торгових приміщень у вигідному місці і їх охорону, інтернет-магазин може обслуговувати 2-3 людини. А якщо магазин великий, можна бути впевненим, що вироби, які він продає, роблять десь в Азії за копійки, відповідно, ціна на прикраси може бути достатньо конкурентоспроможною без збитку бізнесу.
  • Це зручно: для того щоб відвідати кілька магазинів, потрібно час. Сидячи за комп’ютером можна вибирати ювелірні прикраса в кількох інтернет-магазинах одночасно, причому в будь-який час доби.
  • Це ексклюзивно: купуючи прикраси в зарубіжних інтернет-магазинах ви можете бути впевнені, що такої прикраси не буде у більшості.
  • Це безпечно: всі покупки здійснюються по захищеному протоколу, сайти більшості магазинів перевіряються сторонніми сервісами (McAfee Secure, Norton Secured) на наявність шкідливих програм, інші сервіси (Better Business Bureau) підтверджують, що у власника інтернет-магазину є фізична адреса, треті (Trusté ) – гарантують захищеність персональних даних, четверті (Bizrate, Nextag) – збирають відгуки про магазинах.

У більшості зарубіжних магазинів є гарантійний термін, зазвичай 15-30 днів, протягом якого можна повернути або обміняти куплену прикрасу, і є чіткі інструкції, що для цього треба робити і що ні в якому разі робити не треба, аби повернення або обмін відбувся.

04_my_jewelry_box_ring_referenceЗ українськими магазинами дещо складніше: згідно з українським законодавством , Ювелірні вироби належної якості поверненню та обміну не підлягають (п. 9). Однак, якщо ви помітили недоліки або те, що прикраса є підробленою, протягом 6-ти місяців після покупки, можете вимагати відшкодування, обміну або компенсації (п. 10). Для цього треба написати заяву встановленої форми у двох примірниках і довести, що вади в ювелірних виробах були на момент покупки, а не з’явилися внаслідок неправильного догляду та обігу (пп. 11-13).

Магазин Gold.ua, наприклад, заявляє, що «За законодавством України ювелірні вироби НЕ підлягають поверненню та обміну, але ТІЛЬКИ ювелірний Інтернет-магазин Gold.UA надає своїм покупцям можливість повернення та обміну що не підійшов ювелірного виробу вартістю до 15 000 грн », роблячи покупку в даному магазині більш привабливою.

Звичайно, є сайти, які не беруть повернень, але це описано на відповідних сторінках. Читайте уважно, якщо є питання – не соромтеся задавати їх онлайн-консультантам на сайті або за допомогою електронних листів.

Якщо листи і питання залишаються без відповіді, то з таким магазином краще і не співпрацювати – якщо виникнуть проблеми, вирішити їх буде ще важче.

Відвідавши сторінки компаній, що торгують ювелірними виробами, в соціальних мережах, можна ознайомитися з відгуками вдячних і не дуже клієнтів, побачити, як вирішуються проблеми, що виникли і зробити висновок, чи варто співпрацювати з цією компанією.

Перед покупкою на сайті корисно прочитати відгуки покупців на сторінці виробу. Якщо покупці скаржаться на якість виробів, то краще пошукати не тільки інший виріб, а й інший магазин, благо в Інтернеті все знаходиться на відстані в пару кліків мишкою.

02_bodycandy_ring_referenceЗвичайно, дивитися на виріб на екрані монітора не так приємно, як тримати його в руках, але це повністю ваш вибір – заощадити час і гроші або помацати все руками.

Є ризик, що ваші очікування будуть невиправдані або що подарунок не сподобається. На відміну від вітчизняних магазинів, зарубіжні надають можливість обміняти виріб або повернути його (пересилання виробів здійснюється за рахунок покупця). У разі втрати виробу на етапі доставки від магазину вам слід зв’язатися з магазином – велика ймовірність, що вам або повернуть гроші, або повторно вишлють прикрасу. Тільки обманювати не треба: у всіх покупок є номер, за яким можна відслідковувати переміщення покупки по планеті.

Саме цей фактор і несхожість виробів від наявних на українському ринку допомагає мені зробити вибір на користь зарубіжних інтернет-магазинів, хоча при купівлі товарів вартістю понад 200 євро доведеться заплатити ввізне мито в 20%.

Купівля кільця

Припустимо, ви хочете побалувати свою кохану – і подарувати їй кільце. Якщо воно не обручка, обмежимо бюджет сумою 1300 грн з доставкою.

Перш ніж купувати кільце, необхідно дізнатися розмір. Можна дочекатися, поки кохана засне, і поміряти. Можна «позичити» одне з її кілець. Я просто привів її в ювелірний магазин, мотивувавши це тим, що хочу знати всі розміри коханої жінки, а не тільки розмір грудей. До речі, поспостерігавши за нею в магазині, я став краще розуміти, прикраси якого дизайну їй більше подобаються.

Далі слід просто відвідати інтернет магазини та вибрати необхідну прикрасу, пам’ятайте, що в закордонних магазинах можуть бути інші розміри.

Висновки

Навіть якщо ви сильно завантажені на роботі і не можете відірватися від комп’ютера, у вас все одно є можливість зробити подарунок дорогій людині, наприклад за допомогою інтернет-магазинів ювелірних виробів. Балуйте коханих!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?