Новини світу кредитування та банківських послуг.

Преміум-обслуговування для вкладників банків

Сьогодні банки не так часто пропонують вкладникам привабливі умови. Комісії за обслуговування рахунку або зняття готівки, відсутність можливості розмістити кошти в іноземній валюті, відсутність бонусних програм і т. д.

Всі ці обмеження спонукають вкладників ретельно вивчати велике різноманіття банківських пропозицій, підшукуючи саме те, яке буде максимально зручним і вигідним в конкретній ситуації. Все це займає чимало часу, тоді як хорошим рішенням стане розмістити вклад у банку , який пропонує преміальне обслуговування.


Преміум-обслуговування для вкладників

Преміальне обслуговування отримують клієнти, які мають на своєму рахунку досить значну грошову суму. До рахунку видається преміальна карта. Крім поточного рахунку, прив’язаного до карти, можна відкрити ощадний або накопичувальний рахунок і отримувати дохід у вигляді нарахованих за гнучкою схемою відсотків. При цьому преміальні клієнти отримують широкий спектр зручних і найсучасніших продуктів і послуг, доступних в будь-який час, і все це – абсолютно безкоштовно. За грошові перекази в українські банки, зняття готівки в будь-якій точці світу, обслуговування рахунку, відкриття додаткового ощадного рахунку (в тому числі і валютного) і т. д. не стягується ніяких комісій.

Преміальні клієнти насамперед отримують стандартний перелік послуг: особистий кабінет, мобільний банк, підтримку по телефону, можливість відкривати рахунки і розміщувати вклади (депозити), користуватись зарплатним проектом банку і, нарешті, брати участь в програмах лояльності. Крім усього перерахованого, індивідуальний підхід до преміум-клієнтам передбачає розробку програм під особисті потреби. В залежності від своїх уподобань вкладники банку можуть скористатися комбінацією продуктів і послуг.

Так, для любителів шопінгу передбачені вигідні умови покупок найрізноманітніших товарів і послуг: поліпшена програма лояльності, що дозволяє заробити ще більше бонусних балів, знижки у партнерів банку по всьому світу і можливість оформити кредитну карту з відновлювальною кредитною лінією і відсутністю пені за прострочення щомісячного погашення заборгованості . Для тих, хто багато подорожує, банк пропонує скористатися спеціальними умовами партнерів з туристичної сфери – авіакомпаній, готелів і інших компаній. Нарешті, банком передбачена можливість зручного накопичення коштів з наростаючою прибутковістю, а широке розмаїття доступних страхових продуктів дозволяє клієнтам бути впевненим у своєму майбутньому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?