Новини світу кредитування та банківських послуг.

Преміум карти: подарунки від банків

Для власників преміальних платіжних карт вітчизняні фінустанови окрім стандартних переваг «золотого» пластика створили ряд дисконтних програм, що дозволяють здійснювати вигідні покупки в магазинах одягу та парфумерії, а також – не платити за обслуговування і відкриття карт преміум класу.
Власники преміальних карток від ВіЕйБі Банку в період з 15 вересня по 15 листопада мають можливість, відвідати один з магазинів GANT і DKNYmеn і отримати дисконтну карту на 15% на колекцію осінь / зима 2015. Для отримання картки знижок потрібно пред’явити в магазині будь-яку платіжну карту преміум класу від ВіЕйБі Банку . Дисконтна пропозиція поширюється на покупки, сума яких не перевищує 6 тис. Грн.

clip_image001

Клієнти Укрсоцбанку при оформленні до 15 грудня 2014 преміальної платіжної карти Visa або продовження терміну поточної гарантовано отримують один або більше подарункових сертифікатів мережі магазинів парфумерії та косметики «Бомонд» номіналом 500 грн. Дія акції поширюється тільки на відділення банку Вінницькій, Київській, Одеській та Харківській областей.

Для власників платіжної карти Райффайзен Банку Аваль діє акційна програма «Вигідний рахунок». За умовами акції, власники карток Visa / Mastercard Platinum, Visa / Mastercard Gold отримують 5% знижку в магазині косметики та парфумерії «Жан», а також – у магазинах одягу Seven Hill, Rodi, "Oltre", "Motivi" і "Fashion Otlet ".
Право на знижку в розмірі 5% в магазині «Жан» мають також власники карт Visa Classic, Mastercard Mass, Visa Electron і Maestro. В інших магазинах розмір можливої для них знижки становить 3%. Окрема система знижок існує в мережі магазинів OGGI. Для власників Visa / Mastercard Platinum і Visa / Mastercard Gold – це 15%, а для Visa Classic, Business, Mastercard Mass і Visa Elektron, Maestro – 10%.

clip_image003

В ПриватБанку , починаючи з 17 травня, на постійній основі діє акція «Карти Word для бізнесу – безкоштовно!». Згідно з умовами акції, Вам надається можливість отримати карту безкоштовно будь-яким зручним способом в тому випадку, якщо протягом 30 днів з моменту видачі карти Ви зробите покупку на суму від 1 тис. Грн. У разі невиконання умов акції тариф на карту становить 500 грн.

Держателі карток Visa Gold від Надра Банку можуть скористатись 7% знижкою в магазинах мережі MEXX і 5% знижкою в магазині всесвітньо популярного бренду Petit Bateau, що знаходиться в ТЦ Ocean Plaza. Також у банку діє ряд знижок для відвідування ресторанів для власників карт Visa Gold, Visa Platinum і Visa Infinite.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?