Новини світу кредитування та банківських послуг.

Преміальна карта: знижки від 5%

Власники банківських карт преміум класу мають можливість скористатися низкою акційних пропозицій від авіаліній, ресторанів, готелів, магазинів одягу та косметики. Про актуальні пропозиції читайте в нашому матеріалі.
Починаючи з 9 лютого 2015 Укрсоцбанк впровадив акційну пропозицію «Відчуй свято вже зараз!», за умовами якого клієнт, який відкриває нову картку Visa класу Gold або Platinum, гарантовано отримує подарунковий сертифікат мережі магазинів "Бомонд". Номінал сертифіката залежить від класу карти: Gold – 500 гривень, Visa Platinum – 1000 гривень. Клієнт може використовувати даний сертифікат самостійно або подарувати.
Також з картою клієнт безкоштовно отримує: поліс туристичного страхування за кордоном; додаткову картку такого ж класу; цілодобову медичну та юридичну підтримку довідкової служби; клубну картку Priority Pass для відвідування 700 VIP-залів в аеропортах світу (з карткою Platinum); продовжену гарантію на придбані товари (з карткою Platinum); страхування цивільної відповідальності та багажу (з карткою Platinum); захист покупок на випадок крадіжки, пошкодження і т.п. (З карткою Platinum). Акція діє до 30 квітня 2015 року.
Польські Авіалінії LOT пропонують спеціальну знижку 5% для власників преміальних і бізнес карт Visa. При оплаті авіаквитків картою Visa Gold, Visa Platinum, Visa Infinite або Visa Business, Ви можете скористатися однією з двох пропозицій: знижкою на авіаквитки за Європейським напрямами і Близький Схід (short-hauls) у всіх класах обслуговування LOT, або знижкою на авіаквитки за трансконтинентальних напрямами (long-hauls) в класах обслуговування LOT Business Class і LOT Premium Class. Пропозиція буде діяти до 31 грудня 2015 року.

clip_image001

Для бронювання авіаквитків потрібно перейти по одному з посилань ( short-hauls ) і оплатити замовлення Вашої преміальної або бізнес карткою Visa. Подорож має бути розпочато з України (Київ, Львів, Одеса).
Також власники карт Visa Gold мають можливість смачно поїсти в Україні та за кордоном, заощадивши при цьому 5-10% чека. Так, при розрахунку карткою Visa Gold в «Вареничної №1» Ви отримаєте знижку в розмірі 10%; при розрахунку картами Visa Gold, Visa Platinum, Visa Infinite в мережі ресторанів суші-барів «японаХата» – 5%; при розрахунку карткою Visa Gold в італійському ресторані Da Vinci Fish Club! – 10%; при розрахунку картами Visa Gold, Visa Platinum, Visa Infinite в ресторані Casa Nova – 15%;
при розрахунку карткою Visa Gold в ресторані MINISTERIUM – 5%; при розрахунку карткою Visa Gold в ресторані INK – 10%. З більш повним переліком закладів, відвідавши які, Ви зможете заощадити з преміальною карткою Visa. Акція діє з 1 січня по 31 грудня 2015 року.

clip_image002

Якщо Ви проживаєте не в столиці, але плануєте цього року відвідати столицю, можете скористатися пропозицією від 11 Mirrors Design Hotel. Власники карт Visa Gold, Visa Platinum і Visa Infinite отримують такі знижки і привілеї, як: знижка 11% на проживання в готелі від кращого доступного тарифу;
знижка 11% на послуги бару і ресторану; вітальний напій; прискорена процедура поселення Express Check-in; сніданок у ліжко (сервірується за попереднім запитом); безкоштовний пізній виїзд; безкоштовне надання номера вищої категорії. Акція діє протягом усього 2015 року.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?