Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?

До 2017 року переважну більшість позик без забезпечення банки будуть видавати за допомогою кредитних карт, упевнені експерти. Головна перевага кредитки полягає в пільговому періоді кредитування, коли відсотки за користування позикою не нараховуються. Як правило, він становить 50-55 днів. При правильному управлінні своїм зобов’язаннями цей інструмент дійсно може стати незамінним і досить дешевим помічником у важких фінансових ситуаціях.


Експерти дають наступні поради з управління боргом на кредитній карті:

1. Підключіть послугу мобільного та інтернет-банкінгу, щоб контролювати будь-який рух коштів по рахунку, мати інформацію про дату чергового мінімального платежу і закінчення пільгового періоду кредитування. Якщо технічні засоби для вас представляються складними, то відповідну інформацію можна дізнатися за допомогою дзвінка в колл-центр банку або при безпосередньому зверненні в офіс фінансової установи.

2. Намагайтеся не виходити за межі пільгового періоду. Прикладіть всі зусилля, щоб повернути гроші до закінчення його терміну. В іншому випадку доведеться платити високий відсоток за використання грошей банку.

3. Обмежте витрати. Зробіть повернення боргу головним пріоритетом. На період заборгованості відмовтеся від зайвих витрат і дорогих покупок. Усі вільні гроші відразу направляйте в рахунок погашення – чим швидше повернете борг, тим менше переплатите.

4. Пам’ятайте, пільговий період кредитування зовсім не означає, що в той час, поки він діє ніяких коштів у банк направляти не треба. Є мінімальний розмір платежу, який необхідно вносити щомісяця. В іншому випадку до позичальника будуть застосовані штрафні санкції.

5. Вносьте платежі у відділеннях / банкоматах того банку, який видав вам карту – так комісії за послуги будуть мінімальні або зовсім будуть відсутні. При внесенні коштів через сторонні організації, враховуйте час зарахування коштів на рахунок, щоб вони точно встигли надійти в строк.

6. Заздалегідь дізнайтеся про всілякі платежах за використання картки, у тому числі про розмір комісій за зняття готівки з кредитки – вибирайте найдешевші і зручні варіанти послуг.

На цьому, мабуть, все. Пам’ятайте, кращий спосіб не стати боржником – це правильний розподіл власного бюджету.

Будемо вдячні за оцінку
Дуже поганоПоганоПосередньоДобреВідмінно (Поставте оцінку першим)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.