Новини світу кредитування та банківських послуг.

Правила управління боргом по кредитці.

До 2017 року переважну більшість позик без забезпечення банки будуть видавати за допомогою кредитних карт, упевнені експерти. Головна перевага кредитки полягає в пільговому періоді кредитування, коли відсотки за користування позикою не нараховуються. Як правило, він становить 50-55 днів. При правильному управлінні своїм зобов’язаннями цей інструмент дійсно може стати незамінним і досить дешевим помічником у важких фінансових ситуаціях.


Експерти дають наступні поради з управління боргом на кредитній карті:

1. Підключіть послугу мобільного та інтернет-банкінгу, щоб контролювати будь-який рух коштів по рахунку, мати інформацію про дату чергового мінімального платежу і закінчення пільгового періоду кредитування. Якщо технічні засоби для вас представляються складними, то відповідну інформацію можна дізнатися за допомогою дзвінка в колл-центр банку або при безпосередньому зверненні в офіс фінансової установи.

2. Намагайтеся не виходити за межі пільгового періоду. Прикладіть всі зусилля, щоб повернути гроші до закінчення його терміну. В іншому випадку доведеться платити високий відсоток за використання грошей банку.

3. Обмежте витрати. Зробіть повернення боргу головним пріоритетом. На період заборгованості відмовтеся від зайвих витрат і дорогих покупок. Усі вільні гроші відразу направляйте в рахунок погашення – чим швидше повернете борг, тим менше переплатите.

4. Пам’ятайте, пільговий період кредитування зовсім не означає, що в той час, поки він діє ніяких коштів у банк направляти не треба. Є мінімальний розмір платежу, який необхідно вносити щомісяця. В іншому випадку до позичальника будуть застосовані штрафні санкції.

5. Вносьте платежі у відділеннях / банкоматах того банку, який видав вам карту – так комісії за послуги будуть мінімальні або зовсім будуть відсутні. При внесенні коштів через сторонні організації, враховуйте час зарахування коштів на рахунок, щоб вони точно встигли надійти в строк.

6. Заздалегідь дізнайтеся про всілякі платежах за використання картки, у тому числі про розмір комісій за зняття готівки з кредитки – вибирайте найдешевші і зручні варіанти послуг.

На цьому, мабуть, все. Пам’ятайте, кращий спосіб не стати боржником – це правильний розподіл власного бюджету.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?