Новини світу кредитування та банківських послуг.

Позика в банку

Для пересічного громадянина банк є місцем, яке надає безліч можливостей. Там можна отримати вигідний кредит, створити депозит або особистий рахунок. Позика в банку – це надання фінансової організацією позичальникові коштів або майна на заздалегідь обумовлений термін.

Якщо порівнювати позику з кредитом, то на відміну від останнього варіанту, позика не передбачає, що така послуга обов’язково повинна бути платною, тобто відсоток виплачується в кінці терміну. Вона, швидше за все, більше схожа на оренду, ніж на кредитування. Єдина її відмінність від оренди полягає в тому, що це отримання майна під безоплатне користування. А сам кредит – це один з варіантів позики, яку можна отримати у банку, іншими словами, це комерційний банківський кредит.

Сьогодні для звичайного позичальника доступні такі види позик у банках: на невідкладні потреби, споживча, довірча і корпоративна. Споживча позика – це видача певної суми грошей фінансовою установою для потреб позичальника з отриманням від нього відсотків, які обумовлюються у кредитному договорі. Отримати таку позику можна на самі різні потреби: на поїздку, на лікування, на покупку різної техніки або меблів. Цей вид article453кредитування оформляється безкоштовно, не потрібна застава і не потрібно ніяка звітність перед фінансовою організацією, куди витрачені гроші. Цією формою кредитування цікавляться багато позичальників, і вона є найбільш затребуваною серед всіх кредитних пропозицій банків.

Позика довірча являє собою позику, що надається тим особам, які раніше вже брали кредит і вдало його погасили. Головна умова при її отриманні – гарна кредитна історія. Плюсами такого кредитування буде те, що банк розгляне заявку на видачу коштів дуже швидко за день або два, процентна ставка буде нижча, і немає банківської комісії за надання коштів. Є можливість достроково погасити всі борги. Але суму видають невелику, і термін кредитування не перевищує зазвичай рік або півтора.

Позика на невідкладні потреби дає позичальнику можливість використовувати її в будь-яких цілях. Можна сказати, що він відноситься до споживчих позиках і з ним можна здійснити свою будь-яку мрію: зробити ремонт, придбати потрібну покупку або вчинити заплановане подорож. Застави і поручительства для нього не потрібно, також не треба звітувати, куди ви витратите гроші.

Корпоративна позика – це співпраця фінансових організацій з корпоративними клієнтами. Такими клієнтами є різні державні і комерційні підприємства та організації, які користуються різними банківськими послугами. За такою позикою в банк звертається співробітник фірми, яка співпрацює з фінансовою установою. Там оцінять кредитоспроможність фірми-позичальника і проведуть аналіз фінансово-господарської діяльності підприємства, після чого видадуть кошти в разі позитивного рішення.

Якщо людина вирішила взяти позику в банку, то спочатку оформляється відповідний договір. Умови договору бувають різними, все залежить від індивідуальних особливостей угоди. З документів знадобиться паспорт, обов’язкова позначка про реєстрацію, довідка про зарплату. Якщо за умовами договору потрібно поручитель або ж созаемщик, то потрібні і їх паспорти. Організації, які бажають отримати таку позику повинні мати гарну репутацію і засоби для початкового внеску. Звернутися можна в будь-який банк, але потрібно знати, чим він більший, тим довше будуть там розглядати вашу заяву. Щоб отримати кошти швидше, зверніться в установу, яка менше розпещені увагою клієнтів, там не будуть пред’являти зайві вимоги, і видадуть кредит швидше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?