Новини світу кредитування та банківських послуг.

Повернення грошей за покупки від Дельта Банку.

Уявіть собі ситуацію, в якій вам платять гроші за покупки. Не в тій історії, в якій ви продавець, і вам платять за якісь товари. Ні.
Вам платять за те, що ви купуєте. І це називається cashback – фактично «знижка грошима» за кожну досконалу покупку.
clip_image002Працює так. Ви оформляєте кредитну карту з функцією cashback у відділенні Дельта Банку . Банк повертає вам% від кожної покупки, сплаченої карткою.

Розповідаємо в чому суть cashback. Ви потрібні продавцю і банку. А продавець і банк потрібні вам. Всі учасники процесу – ви, банк і продавець – потребують один одного. Всі продають і купують.
Але продавцю гроші потрібніше. Він сильно хоче, щоб ви купували у нього. Ось саме ви. Конкретно у нього. Банк допомагає продавцю. За допомогою послуги cashback «просить» вас: купіть щось у цього продавця, а ми повернемо вам якусь суму грошей.

Продавець платить банку за вас, як за покупця. Банк платить вам. Всім вигідно.
Вам найвигідніше. Повернення грошей відбувається за кожну транзакцію, зроблену за програмою «Повертаємо гроші» : 0,5% -1% від кожної покупки в торговій точці (оффлайн) або інтернеті (онлайн). Як в Україні, так і за кордоном.

До 2% – сума, яку ви отримуєте назад за розрахунки в магазинах Duty Free, на АЗС, в готелях і ресторанах, супермаркетах, після оплати послуг туристичних операторів, в магазинах одягу та взуття, при купівлі залізничних та авіаквитків.

А ще є спеціальні акції Дельта Банку з конкретними продавцями, за якими ви зможете отримати підвищений clip_image004відсоток cashback в рамках спеціальної програми «Додаткові бонуси та привілеї».
Cashback – зручний спосіб економії грошей. Вам не потрібно економити їх «спеціально». Це отримання фінансової вигоди від витрати. Мрія, а не послуга.

Крім основних вигод кредитної картки (як такої), на зразок того, що вам не потрібно носити в кишені стопку грошей, отримуєте додаткову. Ось купуєте, допустимо, сукню. З готівкою або звичайною картою, ви просто купуєте плаття. Надягаєте його, крутиться перед дзеркалом, спокусливо гуляйте по вулицях. Ну і все.

Звичайний споживчий процес. З cashback ви не просто купуєте плаття, а отримуєте з його покупки 2% суми його вартості в якості економії.

Аналогічна історія з заправкою автомобіля на АЗС. Без cashback – рутина. Приїхав, постояв у черзі, заправився. А з cashback веселіше. 2% від суми кожної заправки відправляється в графу «вигода від банку». Уявіть, з кожної покупки ви отримуєте суму грошей, яку потім можна витратити!

У підсумку виходить кредитна карта з функцією накопичення грошей. Важливо розуміти технічну особливість процесу. Гроші повертаються до вас з кожної покупки у вигляді бонусів на ваш спеціальний бонусний рахунок. Його видно в персональному кабінеті myDELTA в рамках кожного тарифного плану, підключеного до програми «Повертаємо гроші» .

До кожного такого пакету передбачено окремий бонусний рахунок. Кількість бонусних рахунків = кількості пакетів, що беруть участь в програмі. Клікайте на тарифний пакет, щоб побачити кожен бонусний рахунок окремо.

clip_image005

Все прозоро і зрозуміло. Ініціювати виплату бонусів можете тільки ви, натиснувши на спеціальну кнопку «Виплатити бонуси». Максимально можлива сума виплачених бонусів по кожному картковому рахунку в календарному місяці становить 1000 гривень. «Виплатити бонуси» – чарівна кнопка. Після її натискання ви отримуєте на свій картковий рахунок cashback в грошовому вираженні.
І починаєте його використовувати – поповнюєте рахунок мобільного, переводите на депозит, погашаєте кредит або просто витрачаєте, витрачаєте, витрачаєте. Такий собі шопінг за рахунок банку.

Одне натискання – і плюс якась сума грошей. Припустимо, ставка за користування коштами за кредиткою 3 – 4% на місяць. Банк же може віддавати як cashback до 2% з кожної покупки. Проста математика!

Можна спочатку ставити дуже привабливий для рекламних матеріалів завищений відсоток cashback і зі * – невелику суму максимальної виплати, ще й обмеживши періодом виплати. Маркетинговий хід для заманювання клієнтів.
А можна чесно нараховувати бонуси, що не згоряють і нікуди не діваються. Дельта Банк дає свободу в процесі виплати і використання бонусів. Залишилась частина нарахованих, але не використаних вами бонусів, що не згорає. Ви зможете скористатись нею в наступному календарному місяці.

Ви можете ознайомитись з усіма кредитними картами, що дозволяють користуватись cashback, на сайті.
Якщо у вас немає карти з функцією cashback, то ви можете оформити її у відділенні Дельта Банку.

Джерело: Дельта Банк

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?