Новини світу кредитування та банківських послуг.

Посилання в депозитному договорі

Питання і відповіді клієнта банків.

Як зараз розвивається Ваша ситуація з поверненням депозитів в Імексбанку?
У цьому банку у мене і членів моєї сім’ї є кілька вкладів: від маленьких (на суму близько тисячі гривень) до великих. Останній внесок мені не видали, від пояснень начальник відділення відмовився. Довелося написати заяву в прокуратуру. Термін дії наступного вкладу закінчується 26 жовтня. Подивимось, що буде.
Чому, в свій час, Ви вибрали саме цей банк для розміщення своїх вкладів?
Звичайно ж через високу процентну ставку.
Чи користуєтесь Ви послугами інших банків?
Так, я є також клієнтом Дельта Банку , банку Фінанси та Кредит і ПриватБанку . Співпрацюю з банками тільки в області депозитів. В один з них також перераховую свою пенсію.
Виходячи зі свого багаторічного досвіду, порадьте, як підходити до вибору банку для розміщення вкладів?

clip_image001

Як я підходжу? Я вважаю, що заздалегідь передбачити, що буде з банком, просто неможливо. Я виходжу з того, що існує Фонд гарантування вкладів фізичних осіб, який, в разі оголошення банку неплатоспроможним, відшкодовує вклади сумою до 200 тис. грн.
Я розумію, що свої відсотки і внесок я отримаю все одно, хай і з деякою затримкою. Тому вибираю банки, в яких відсоток по вкладах вище – 25% річних, а не ті, які вважаються надійними, але пропонують 18-20% річних.
Якими будуть Ваші побажання до роботи банків?
Побажань багато. Окремі побажання будуть до депозитного договору. От мені подобається депозитний договір у Дельта Банку. Всього одна сторіночка, і немає ніяких посилань на які-небудь документи в мережі Інтернет. У Імексбанку, наприклад, в договорі є посилання на публічний договір, розміщений на їхньому сайті в Інтернеті. По-перше, не у всіх людей є Інтернет, а, по-друге, банк може змінювати умови, прописані в цьому документі без мого відома і згоди, що й відбулось з моїм останнім депозитним договором.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?