Новини світу кредитування та банківських послуг.

Послуги українськіх банків через інтернет та по телефону.

Вітчизняні банки постійно прагнуть заощадити час своїм клієнтам. Тому різні онлайн-послуги допомагають оформити депозит або заявку на кредит через інтернет, оплатити комунальні послуги або погасити заборгованість по кредиту і т.д.
Ось, які банківські послуги найбільш затребувані в українців і наскільки вони виїгришней при оформленні віддалено.

Банки активно розширюють перелік послуг, які можна оформити або замовити через інтернет або при дзвінку в колл-центр.

«Це дозволяє істотно заощадити час на відвідування відділення банку, а комісія за здійснення операцій відсутній або в рази менше», – пояснює переваги начальник відділу інтернет-технологій ПУМБ Володимир Гугуєв.

За словами директора департаменту роздрібного бізнесу ВТБ Банку Катерина Федоровська, за деякими депозитними вкладами при оформленні в системі «VTB-online» ВТБ Банк пропонує підвищені ставки – +0,5% до базової ставки в національній валюті та +0,25% в іноземній валюті . Відкриття такого рахунку безкоштовне.
Нижчі тарифи у ВТБ Банку також поширюються на перерахування коштів через інтернет-банкінг. Наприклад, якщо ви вирішили перевести гроші через касу у відділенні банку, то комісія складе 0,8%, min. 5 гривень, max. 500 гривень. А при перерахуванні через інтернет-банкінг – 0,1%, min. 2 гривні, max. 300 гривень.

bigТакож, не виходячи з дому вигідно отримувати грошові перекази через системи MoneyGram, Золота Корона, BLIZKO, ШВИДКА ПОШТА, UniStream, Migom і т.д.

«Для отримання переказу на платіжну картку, оформлену у ВТБ Банку, необхідно зателефонувати в колл-центр банку, пройти ідентифікацію і назвати номер переказу. Зарахування коштів на карту ВТБ – без комісії », – зазначила Катерина Федоровська.

Не відвідуючи відділення банку, також можна підключити СМС-інформування до карткового рахунку, оформивши заявку через сайт або подзвонивши в інформаційний центр банку.

«Для того, щоб відкрити карту або оформити заявку на кредит клієнт спочатку заповнює форму на сайті, а для підписання договору повинен одноразово відвідати відділення», – резюмує в.о. начальника відділу розвитку електронного бізнесу « ОТП Банку ».

ТОП-10 дистанційних послуг вітчизняних банків

clip_image001

1. Перевірка історії транзакцій

clip_image002

2. Платежі за комунальні послуги

clip_image003

3. Поповнення мобільного зв’язку

clip_image004

4. Розміщення і управління депозитними вкладами

clip_image005
5. Переклад іншому клієнту (усередині банку)

clip_image006

6. Переклад на власний рахунок

clip_image007

7. Погашення кредитної заборгованості

clip_image008

8. Отримання грошових переказів, здійснюваних через міжнародні системи грошових переказів.

clip_image009

9. Купівля ж / д-квитків

clip_image010
10. Замовлення авіаквитків

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?