Новини світу кредитування та банківських послуг.

Поповнюємо внесок, не відвідуючи банк

Серед депозитних продуктів українських банків можна знайти багато пропозицій з можливістю поповнення протягом терміну дії вкладу. Як поповнити депозит, не відвідуючи банк?
Якщо у Вас є депозит в ПриватБанку , а відвідувати відділення кожний місяць не хочеться, можна скористатися двома способами: інтернет-банкінгом або дзвінком на гарячу лінію. Так, в Приват24 Вам слід зайти в меню Платежі-На картку ПриватБанку і ввести рахунок депозиту.

Рахунок депозиту можна внести в акаунт клієнта за допомогою меню Установки> Карти> Додати карту. Протягом 3 хвилин рахунок буде додано, і його можна буде поповнювати простим переказом в меню Платежі> Переклад між Вашими рахунками.
Також можна звернутися на гарячу лінію банку за коротким номером 3700 зі свого мобільного. У цьому випадку потрібно буде вказати оператору своє прохання, продиктувати 4 останні цифри картки, з якої здійснюється платіж, суму переказу та номер картки для зарахування коштів. Після чого оператор здійснить платіж.
У Укрсоцбанку депозит можна поповнювати через банкомат з функцією прийому готівки. У столиці зараз працює 28 таких банкоматів. Деякі з них працюють цілодобово. Також покласти гроші на вклад можна за допомогою системи UniCredit Online.

clip_image002[4]

Якщо Ви є вкладником Альфа-Банку , поповнення депозиту можна здійснити в системі My Alfa-Bank. Для цього в своєму особистому кабінеті потрібно буде вибрати функцію «Поповнити» і ввести реквізити іншої карти (Альфа-Банку або іншої фінустанови), з якою Ви хочете перевести гроші.
Якщо Ви є вкладником банку ПУМБ , поповнити вклад можна через систему «ПУМБ online». Для цього Вам потрібно буде скористатися клавішею поповнення і вибрати серед пропонованих варіантів (ваших рахунків у ПУМБ) той рахунок, з якого хочете перевести гроші. У ПУМБ, на відміну від Альфа-Банку, поповнити депозит можна тільки з рахунку свого банку. Можливість поповнення за допомогою рахунку, відкритого в іншому банку, відсутня.

clip_image003

У Дельта Банку поповнювати депозит поза банком можна тільки у тому випадку, якщо Ви оформляли внесок через систему «myDELTA». Кошти можна переказувати з карткового рахунку, відкритого в Дельта Банку. Переказати кошти з рахунку іншого банку на депозит безпосередньо неможливо. Спочатку потрібно перевести гроші на картковий рахунок Дельта Банку, а потім вже – на депозит.

clip_image004

Та ж схема діє і в Платинум Банку . Поповнити депозитний рахунок за допомогою системи інтернет-банкінгу, можна тільки перевівши кошти з іншого карткового рахунку, відкритого в цьому банку. Якщо потрібна сума мається на карці іншої фінустанови, спочатку її потрібно перевести на картковий рахунок Платинум Банку, а потім вже на депозит.
Серед зручностей, які допомагають заощадити витрачений на поповнення депозиту час, є також банкомати cash-in. Але вони, в більшості випадків знаходяться у відділеннях банку. Тому, найбільш швидким способом поповнити депозит на відстані від банку залишається інтернет-банкінг.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?