Новини світу кредитування та банківських послуг.

Поповнюємо кредитку: де дешевше?

Щоб підсумкова переплата по кредитній карті була мінімальною, потрібно бути в курсі комісій, які стягуються, коли Ви поповнюєте карту різними способами. Про те, як заощадити на комісіях.
Існують банки, в яких поповнення кредитної картки абсолютно безкоштовне. Так, наприклад, в ПриватБанку і Райффайзен Банку Аваль комісія за поповнення, незалежно від того, здійснюється воно через касу або термінал / банкомат з функціями поповнення, не стягується.
У Альфа-Банку безкоштовно поповнити картку можна, скориставшись терміналом I-box чи здійснивши платіж в одному з відділень Укрпошти. Поповнення через касу обійдеться дорожче: якщо Ви збираєтеся класти суму, яка не перевищує 1,5 тис. грн., Комісія складе 35 грн., Якщо більше – операцію проведуть безкоштовно. Те ж саме і з банкоматом з функцією прийому готівки: до суми 1,5 тис. грн. комісія складає 10 грн., понад – відсутня.
Поповнення кредитної картки Дельта Банку через касу та депозитні банкомати коштуватиме 10 грн. Якщо Ви скористаєтесь терміналом I-box, з вас знімуть 1,8% від внесеної суми, а через термінали Easy Soft і 24nonStop 1,5%.

clip_image001

У ПУМБ власник кредитної картки може внести щомісячний платіж за допомогою банкомату або каси без комісії, а от за поповнення через термінал I-box доведеться сплатити 2% від суми. Якщо гроші на рахунок кладе НЕ позичальник, а інша людина, з нього спишуть 0,2%.
Укрсоцбанк також встановив комісію за поповнення картки: 1%, але в межах від 5 до 500 грн. Розмір комісії – єдиний, і поширюється як на касу, так і на банкомат.
Безкоштовно поповнити картку в Надра Банку можна за допомогою спеціального банкомату з функціями поповнення. Через касу доведеться в середньому сплатити 1% від суми, а через мережу терміналів 24nonStop – до 2% від суми.
При поповненні кредитної картки ОТП Банку через термінал комісія не передбачається, через касу – складе 1%, але не менше 10 грн. У мережі терміналів I-box та CITIPAY – також безкоштовно.

Поповнення кредитної картки

Банк

Комісія

ПриватБанк

комісія не стягується

Райффайзен Банк Аваль

комісія не стягується.

Альфа-Банк

I-box – ні комісії;
відділення Укрпошти – ні комісії;
каса – до 1,5 тис. грн. – 35 грн., Понад – безкоштовно;
банкомат з функцією прийому готівки – до 1,5 тис. грн. – 10 грн., Понад – безкоштовно.

Дельта Банк

каса та депозитні банкомати – 10 грн.;
термінал I-box – 1,8% від суми;
термінали Easy Soft і 24nonStop – 1,5%.

ПУМБ

каса і банкомат – безкоштовно;
I-box – 2%;
інша людина – 0,2%.

Укрсоцбанк

1% від суми, але в межах від 5 до 500 грн.

Надра Банк

банкомат з функціями поповнення – безкоштовно;
каса – близько 1%;
мережа терміналів – до 2%.

ОТП Банк

термінали – безкоштовно;
каса – 1% від суми, але не менше 10 грн.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?