Новини світу кредитування та банківських послуг.

Помилка в кредитному договорі

Добрий день!
Підкажіть будь ласка, якщо в кредитному і іпотечному договорах виявлена помилка в моєму імені чи можна їх визнати недійсними?

Як правило-це згубний номер! Так як на суді буде доведено що це орфографічна автоматична помилка і результату вам ніякого не принесе, а може і посилить стан з банком. Кредитний договір – хоч і є основним документом але ви не забувайте, що ще існує ряд другорядних супутніх документів які на пряму взаємодіють з вашим кредитним договором, що і буде підтвердженням ліквідності кредитного договору між вами і банком!

По – перше. Визнання договору недійсним здійснюється тільки судом на визначених законодавством підставах.

По – друге. Якщо Ви подасте соответсвующий судовий позов, то банк вимагатиме проведненія почеркознавчої експертизи. Тобто попросту суд зобов’яже Вас постати перед експертом, який визначить Ваш підпис чи ні.

Але, я Вам не рекомендую гратися в такі ігри. Адже якщо в договорі не Ви, то у зв’язку з чим Ви його заперечуєте? Хто Ви такий? Людина отримав гроші? На підставі чого? На підставі договору, підписаного іншою особою? Це ж шахрайство. Я Вам розповів логіку дій.

А взагалі є такий непомітний набір цифр ідентифікаційний код, який напевно вказано у Ваших договорах. Ось за цим кодом Вас можна ідентифікувати без проблем.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?