Новини світу кредитування та банківських послуг.

Покупки в розстрочку, споживчі кредити.

Кредит сьогодні можна оформити не тільки на такі серйозні речі, як нова квартира або автомобіль. Тур по Європі, новий телефон, пральну машину, норкову шубу і навіть пару зимових чобіт – все це можна взяти в розстрочку.
Розстрочка на побутову техніку вже ні в кого не викликає подиву. Подібним видом кредитування займається ПриватБанк, Дельта Банк , ОТП Банк , Реннесанс Кредит , Укрсиббанк , Російський Стандарт та інші. Найчастіше таку позику можна оформити на строк від 3 до 12 місяців, а переплата по кредиту складе від 0% до 40%.

kredit_obuv_400x470.jpg.aspx

При цьому, товари, по яких дійсно не передбачається ніякої переплати, служать так званим «маяком». Споживач бачить, що магазин з ним дійсно чесний, тому за наступною покупкою він прийде саме туди. Або ж безвідсоткова розстрочка мотивує його купити ще щось.
Не відстають від магазинів побутової техніки і туристичні агентства. Найчастіше, переплата по туру складає від 0% до 25%, залежно від терміну кредитування. Оформити розстрочку на подорож сьогодні можна в таких турагентствах, як «Поїхали з нами», «Гарячі тури», TEZTOUR, Prada Travel, Maestro Travel та інших.

Оплата розстрочки здійснюється через один з банків. При оплаті у фінустанові можлива невелика комісія. Але, як стверджують у компанії LeaseIT, яка співпрацює з агенціями, в Ощадбанку , наприклад, комісія відсутня.
Норкову шубу – мрію багатьох жінок, теж можна оформити в розстрочку. При цьому у кожного з салонів хутра – різні умови. Так, наприклад, в мережі магазинів хутра «Ваша шуба» клієнтові пропонують сплатити 15% від вартості шуби, а суму, що оплачувати протягом 3 місяців рівними платежами. Цей салон співпрацює з УкрСиббанком і ОТП Банком.

Якщо оформити цей кредит на 3 місяці, то додаткові комісії не передбачаються. Якщо ж домовитися про більш тривалої розстрочення, то кожен місяць будуть нараховуватися 3% на залишок суми. Але існує також обов’язкове «навантаження» до шуби – це страхування життя позичальника. Так, наприклад, якщо Вам сподобалася шубка тисяч так на тридцять, то ще 4 тисячі гривень доведеться викласти за страховку.
У столичному салоні UPSTAR Continental існує інша схема. Магазин пропонує здійснити початковий внесок, kredit_shuba_400x598.jpg.aspxа іншу частину суми розбити на 3 рівні частини. У разі цієї розстрочки клієнт оплачує шубу безпосередньо в магазині, а не за допомогою банку. Отримати шубу мрії можна тільки після того, коли повністю оплатіть її вартість. Протягом 3 місяців вона буде зберігатися в магазині.
У Світі Хутра, що в місті Суми можна оформити розстрочку на шубу на 7 місяців. Магазин співпрацює з ПриватБанком і його співробітники запевняють в тому, що переплата – нульова. Адже всі додаткові комісії бере на себе салон.

Оформити розстрочку можна навіть на взуття. Така можливість пропонується в мережі магазинів INTERTOP. Оплату товару вартістю більше 400 гривень можна розділити на п’ять платежів. Розстрочку можна оформити прямо на касі. При собі потрібно мати лише паспорт та ІПН. Мережа співпрацює з УкрСиббанком. Як запевняють в колл-центрі, ніяких додаткових комісій, крім 0,01% на користь банку не існує.
Сфер торгівлі, в яких може пропонуватися розстрочка – багато. І хто знає, що ще ми зможемо придбай в розстрочку вже завтра :).

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?