Новини світу кредитування та банківських послуг.

Погана кредитна історія не перешкода для отримання мікропозики

Збільшення попиту на мікропозики залежить в першу чергу від того, що цей вид кредитування пропонує більш вигідні умови (окрім відсотків), ніж стандартні банківські кредити. Видачею мікропозик займаються мікрофінансові організації.

Це комерційні структури, які не перебувають у банківській системі, і займаються видачею невеликих кредитів на відносно короткий термін. Такі фінансові структури є найвигіднішим і часом єдиним способом взяти гроші в борг людям, які знаходяться в чорному списку банківських організацій, як ті, хто не сплатив по кредиту.

Для мікрофінансових організацій оформити мікропозику людині з поганою кредитною історією не є проблемою. Схвалення на видачу дається майже 95% клієнтів. Ще один плюс такого кредитування, це можливість поліпшити свій кредитний статус.

Незважаючи на те, що мікрофінансові організації мало звертають увагу на ваше кредитне минуле, вони зобов’язані подавати дані про клієнта і його платежами по позиці в загальну банківську систему. Тому, взявши у них мікропозики і сплативши її вчасно без прострочень, ви можете поліпшити свій кредитний статус.

Де взяти мікропозику?

Як вже було сказано вище, люди з поганою кредитною історією, можуть взяти мікропозики в мікрофінансових організаціях. Таких організацій досить багато і необхідно добре вивчити всі пропозиції. Все це можна зробити, маючи в наявності комп’ютер і вихід в інтернет.


Знайшовши кращий варіант за відсотками і термінами погашення, сміливо подавайте заявку на отримання мікропозики, вказавши свої паспортні дані, необхідну суму і термін закриття рахунку, при цьому ваша погана кредитна історія не має значення. Іноді працівники мікрофінансової організації можуть завищувати відсотки для неблагонадійних клієнтів, а й це трапляється нечасто.

Більшість мікрофінансових організацій тісно працюють з електронними платіжними системами. Це досить зручно і практично. Багато клієнтів користуються таким видом платіжної системи і залишаються задоволені. 

Зручності оформлення мікрокредитування

Комфортність в оформленні кредитів за допомогою мікрофінансових організацій незаперечна:

  • Швидкість розгляду заявки та оформлення позики.
  • Надання мінімального пакету документів.
  • Можливість отримати мікрокредит навіть з поганою кредитною історією.
  • Подача заявки онлайн.
  • Видача грошей різними зручними для клієнта способами.
  • Можливість виправлення своєї кредитної історії.
  • Можливість розрахувати суму комісії та термін погашення за допомогою онлайн-калькулятора.

Все це незаперечні плюси кредитування від мікрофінансових організацій.

Ринок мікрокредитування на сьогоднішній день досить великий і представлений великою кількістю організацій, які надають такий вид послуг. Якщо ви потенційний клієнт, але з поганою кредитною історією, якому терміново потрібні кошти, то для вас оформлення онлайн-заявки на мікропозику в таких організаціях єдиний спосіб отримати необхідні гроші.

Для більш вигідних умов, необхідно добре вивчити весь ринок і вибрати найкращий варіант з кредитування. Оформлення та розгляд заявки відбувається дуже швидко, а гроші клієнт отримує протягом одного дня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?