Новини світу кредитування та банківських послуг.

Подорож в борг

Дивно, як стрімко змінюється все навколо. Здавалося б, не так багато років минуло, як люди придумав перший потайні «сейфи» у вигляді банок і панчішок. А тепер все це замінили звичайні кредитні картки з пластиковим покриттям. Вони значно полегшили життя людству. Адже тепер то людям не потрібно думати, а куди б переховати гаманець, який помітно погладшав і може попастися на очі якомусь шахраю. Достатньо мати кредитку. По-перше, вона, як би так правильно висловитися, малогабаритна. По-друге, не займає багато місця, та й помітити її з першого разу вдається далеко не всім. Навіть якщо вона лежить на видному місці.

Посада рядового не врятує

На що люди оформлюють кредити? Це питання сьогодні цікавить багатьох. Так от, як показує багаторічна практика, вони звикли відпочивати за кордоном, купувати дорогі телевізори з сенсорним екраном, комп’ютери останніх моделей, мобільні телефони на дві сімки, меблі та багато-багато іншого. Природно, щоб обзавестися всім цим відразу, посада простого рядового не врятує. Потрібно перекваліфікуватися в богатенького Буратіно або ж оформляти кредити. Останнім часом люди віддають перевагу другому варіанту.

Прекрасно це розуміють всі великі туристичні фірми, які ввели послугу «Відпочинок у кредит». Погодьтеся, звучить заманливо. Таїті, Гаваї, Сейшели, Мадагаскар … Та куди завгодно можна полетіти. Тим більше, якщо є можливість купити путівки в кредит. Ще раніше подібні ситуації були чимось рідкісним і навіть нереальним, то сьогодні це вважається повсякденним способом оздоровитися в борг.

Розплата за комфорт

Як же оформити подібні документи? Повірте, це не проблема. Можна скористатися послугами співробітників турфірми, а якщо вас цей варіант не влаштовує – відкривайте банківський кредит. У наш час багато фінансові структури вправі пропонувати клієнтам такі вигідні послуги.

Найзручніше оформляти всі необхідні документи в тій туристичній фірмі, яка видає кредит на відпочинок. Так як менеджер агентства самостійно підготує все, що потрібно. Потужний стрибок у розвитку сучасних комп’ютерних технологій супроводжує в цьому. Однак не варто забувати, що за комфорт потрібно заплатити чималу суму грошей. У такому випадку ставка відсотків може досягати тридцяти, а то й п’ятдесяти відсотків щорічно, та й турфірма може ввести наценочкі.

puteshestvie_vzaymi-300x199А як же сувеніри?

Інша справа – споживчий кредит. Тут процентна ставка становить двадцять відсотків. А якщо хорошенечко поквапитися, ще менше. Ну от, здавалося б, все є. Путівки на місці, бажання не засинає, можна збирати валізи і вперед в шлях дорогу. Але, по-моєму, ми забували найважливіше – грошові кошти на витрати. Маються на увазі сувеніри, харчування в кафе, спілкування з дикою природою і тому подібне. Так от! Щоб отримати ці додаткові кошти, потрібно знову йти в банк.

Під час співпраці з фінансовою структурою, що обумовлено отриманням споживчого або цільового кредиту, клієнт втрачає не тільки час, але і можливість здійснити свою мрію. Тому в останній тиждень перед від’їздом метушитися не варто. Це вже не допоможе. Якщо ви по-справжньому мрієте про щось подібне, робіть все заздалегідь. Вам знадобиться чимало часу для того, щоб отримати в банку кредитну картку й додаткові фінанси, які неодмінно стануть в нагоді під час подорожі.

Подорожуй із задоволенням!

«Дозволь собі краще. Не відмовляй у задоволенні ». Саме під таким девізом Ощадний банк Російської Федерації оформляє кредити на подорож. Згідно визначених термінів і розмірами суми, його співробітники можуть надати або кредит на невідкладні потреби, або звичайний споживчий.

У цій фінансовій структурі можна отримати також кредитну банківську картку. У цьому випадку перевагу краще віддати Master-Card або Visa. Її вибір повинен бути обумовлений країною, яку Клієнт збирається відвідати найближчим часом.

Замість готівки – дорожні чеки

Дорожні чеки American Express взяти з собою буде не зайвим. Тим більше, що місця вони займають небагато. Їх можна вивозити без дотримання будь-яких правил. Вся справа ось, що їх поки не придумали. Подібні документи в «зелененьких» і в євро Ощадний банк Росії теж видає. Вони вам можуть знадобитися під час якоїсь вигідною розпродажу або ж при покупці крутого авто за кордоном.

Цільовий кредит під заставу можна оформити в не менш відомому банку ВТБ. Його видають під заставу, яким може бути власна квартира чи будинок. Кредит оформляють готівкою або ж переводять грошики на особистий рахунок клієнта в банку.

Кредит на робочому місці

На роботі ви можете отримати певну позику, яка оплатить вам подорож в ту чи іншу країну. У цьому плані смикати співробітників фінансових установ необов’язково. Не обов’язково цим займатися і по відношенню до працівників турфірм.

Більш того, якщо у вас хороші стосунки з керівництвом підприємства, на якому ви працюєте, в цьому тим більше немає необхідності. Врятувати ситуацію може також угода, яку клієнт підписував при прийнятті на роботу. У практиці він називається колективним договором. У такому випадку гроші в борг, отримані саме таким способом, обіцяють вам більшу вигоду, ніж допомога туристичних агентств.

Є контакт

Найчастіше вони підтримують контакти з такими фінансовими структурами, як «Хоум кредит» і «Російський стандарт». Для того, щоб отримати кредит, потрібно зробити перший внесок. Зазвичай він становить десять-сімдесят відсотків від загальної вартості подорожі. Все вирішують фінансові можливості клієнта. На жаль, дуже часто вони співають романси.

Нульовий перший внесок теж не є рідкісним випадком. Так, наприклад, термін повернення боргу визначає сам клієнт. Зазвичай він коливається від пару місяців до одного року. За допомогою кредиту ви оплачуєте харчування, проживання в готелі, проїзд в обидві сторони, екскурсії по найкрасивіших куточків тієї чи іншої стани і так далі. Перед тим, як вилетіти з рідного міста, потрібно подбати про фінанси готівкою. Вони обов’язково повинні бути при вас.

Додаткові документи

З туристичними фірмами тісні зв’язки підтримує і Росбанк. Тут можна оформити розстрочку під фіксовані відсотки – шістдесят-вісімдесят відсотків від загальної вартості подорожі. Кредит погашають не довше, ніж один рік.

Під час оформлення такого кредиту потрібно мати під рукою паспорт, заяву і ще якийсь документ, що підтверджує вашу особу. Наприклад, пенсіонка, страховий поліс або ж права водія. Борг повертається щомісяця. Якщо ви можете розрахуватися з ним швидше, вам наш респект.

Кредит в розстрочку

Іноді туристичні фірми пропонують своїм клієнтам оформляти кредити в розстрочку. Такий спосіб відпочити в борг відрізняється від отримання кредиту. Тим більше, що з боргами можна розрахуватися ще до самої поїздки. Погодьтеся, добре, коли є можливість полетіти в теплі країни знаючи, що за тобою не тягнуться хвости.

Так що не варто скаржитися на життя. Мовляв, яка вона жорстока. П’ять років мене не відпускає на море. Такі промови можуть штовхати тільки песимісти, які завчасно вішають ніс і навіть не намагаються змінити ситуацію на краще. А адже способи та є. Перш за все, мова йде про кредитування та розстрочення в туристичній фірмі. Позика на робочому підприємстві – теж непоганий варіант, який не слід відкладати в чорний ящик. Якщо брати з собою на відпочинок гроші готівкою, руку допомоги протягнуть дорожні чеки і, звичайно ж, банківські картки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?