Новини світу кредитування та банківських послуг.

Подати заявку на кредит онлайн

Технічний прогрес крокує вперед семимильними кроками, і тепер ми можемо, не виходячи з дому подати заявку на кредит онлайн, через інтернет. Не виходячи з дому чи з офісу, не простоюючи час у чергах, ми можемо отримати для себе багато корисної інформації, і, можливо, не менш корисних грошей.

Кому це може бути корисно в першу чергу? Звичайно таким же як я, які знають за собою певні косяки, але не впевнені в тому, як вони можуть вплинути на подальшу кредитну історію. Для цього пропоную скористатися можливістю подати заявку на кредит онлайн.

Для цього вибираємо банки, які пропонують експрес кредитування, тобто ті, де рішення про видачу кредиту приймається (якщо вірити рекламі за 15 хвилин).

Що можна перевірити за п’ятнадцять хвилин? Можна перевірити за наявними інформаційних баз, чорним списками, запиту в БКІ і зробити прозвон за наданим Вами контактним номером.82

Через 15 хвилин, подавши заявку на кредит онлайн, Ви дізнаєтеся, числитеся Ви в нехороших базах, чи ні. Але тут потрібно додати, що відмова у видачі Вам кредиту, не ставить автоматично на Вас хрест, також як і схвалення кредитного ліміту не відкриває зелене світло у всіх банках.

Є групи банків, у яких обмін інформацією відбувається мало не в онлайн, як при подачі заявки на кредит. Але і це ще не все. Співробітники безпеки банків у Вашому регіоні можуть на особистому контакті обмінюватися базами (чорними списками) між собою. І відмова Вам в кредиті може прозвучати тільки тому, що який-небудь Вася розповів якомусь Пете про Вашу неблагонадійності, а не тому, що в центральному каталозі кредитних історій на Вас мається товсте досьє.

Тому, якщо дуже потрібні гроші , витратьте один вечір і подайте заявки на кредит онлайн у всі можливі банки одночасно. На сьогоднішній день можна рекомендувати наступні.

Тінькофф – намагається завоювати ринок, тому обмежується прозвоном. Банк Східний Експрес – лояльний до клієнтів, тому мінімум дає завжди. Фінансова група Лайф, наберіть в пошуку і подивіться, який банк присутній у Вашому регіоні. Гроші дає, але відсотки позамежні.

З тих, хто розглядає подачу заявки на кредит онлайн не 15 хвилин, а 3 дні – це Траст Банк (він такий же крутий, як і Брюс Вілліс, тому для перевірки може обмежитися телефонним дзвінком), ВТБ-24 (бардак процвітає, тому іноді проходять навіть відверті шахраї),  Альфа-банк (пропускають відверту лажу).

Цей список можна продовжувати нескінченно і, можливо, у вас в місті будуть інші найменування, але система не зміниться і де-небудь обов’язково дасть збій. Тому шукайте і знайдете!

Якщо у Вас інший варіант: Вам не особливо потрібні гроші саме зараз, але Ви припускаєте, що раптово протягом року така ситуація може трапитися. Чи не штовхайтесь по банкам, а вивчіть ситуацію в інтернеті і подайте заявку онлайн на кредитну карту. Ви зможете її активувати і отримати доступний ліміт протягом встановленого часу при необхідності.

У мене таких карт близько десятка. Деякі я активував (там, де за річне обслуговування не беруть гроші або плата мінімальна) і скористався кредитними коштами у розмірі не більше 5 тисяч, після чого повернув борг на рахунок і навіть вніс свої в розмірі 1-2 тисячі.

Тепер при необхідності я зможу зняти з картки грошові кошти в розмірі ліміту, а по додатковому запиту в банк цей ліміт може бути і збільшений, оскільки у мене вже! сформувалася в цьому банку позитивна кредитна історія і навіть є, нехай і невеликий, але депозит. Банки в цьому випадку дуже охоче йдуть назустріч і Хиля Вам Бабосов. А це дуже Вам потрібно в період фінансової кризи у Вашій сімейної осередку.

Тому, якщо у Вас складна фінансова ситуація, подавайте заявку на кредит онлайн.

2 Responses to Подати заявку на кредит онлайн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?