Новини світу кредитування та банківських послуг.

Подарунок закоханим: монета замість гаджета

Завтра, 14 лютого, всі люблячі серця вже традиційно відзначатимуть День св. Валентина або День всіх закоханих. Це свято вважається найромантичнішим і чарівним днем у році. Зрозуміло, без подарунків не обійтися. Тому, ми пропонуємо вам ознайомитися з колекцій приголомшливих срібних монет, присвячених темі Любові.
Ощадбанк Росії пропонує зробити романтичний подарунок у вигляді срібних монет «Ти і Я» і «Закохані».
Срібні монети «Ти і Я» продаються в комплекті, що складається з двох пам’ятних монет у формі з’єднаних один з одним пазлів, прикрашених кристалами Сваровські.
На реверсі представлені дві пташки, що сидять на гілках і повернені дзьобами один до одного. Між ними розташоване червоне сердечко, виконане методом термодруку. Очі пташок виконані із зелених стразів Swarovski. На аверсі монети – зображення повітряних куль у формі серця.
Основні характеристики:
Номінал: 1 новозеландський долар (x2)
Метал / сплав: срібло 925-ї проби

Маса: 14,14 г (x2)

Розмір: 37,08 × 29,91 мм (x2)

Емітент: Острів Ніуе

Вартість: 1 075,00 грн

clip_image001

Комплект «Закохані» представлено двома срібними монетами незвичайної форми, які утворюють разом єдину звичну круглу монету.
На реверсі монети зображено два кота, що сидять на паркані і спостерігають за заходом сонця. Вище зображено нотний стан з нотами і сердечками, виконаними в кольорі методом термодруку. На кожній монеті є напис «Love» («Любов»).
На аверсі кожної з монет – зображення Її Величності Королеви Єлизавети II, назва країни-емітента, рік випуску, маса, проба, номінал монет. Центральну частину аверсу також прикрашає зображення нотного стану з нотами і серцями.
Основні характеристики:
Номінал: 1 новозеландський долар (x2)
Метал / сплав: срібло 999-ї проби

Маса: 31,1 г (x2)

Розмір: 50,0 × 27,3 мм (x2)

Емітент: Острів Ніуе

Вартість: 1 640,00 грн

clip_image002

В Діамантбанку крім розглянутих вище монет присутні й інші, не менш оригінальні монети з любовною тематикою.
Подарункова монета «Вічна любов. Кольорові голуби »виконана у формі серця зі срібла з елементами кольорової емалі.
На реверсі зображено дві птиці на тлі листя дерев і напис Forever Love / «Вічна любов». На аверсі монети знаходиться портрет королеви Єлизавети II, назва країни-емітента, номінал і рік випуску. Монета є законним грошовим засобом екзотичної країни Острів Кука.
Основні характеристики:
Номінал: 1 долар
Метал / сплав: срібло 999-ї проби

Маса: 20 г

Розмір / умовний діаметр: 40,0 мм

Емітент: Острів Кука

Вартість: 900,00 грн

clip_image003

Срібна монета «Вічна любов. Какаду »виготовлена монетним двором Австралії (м.Перт) від імені Тувалу. На реверсі монети на тлі квітів зображена пара какаду інка, які по праву вважаються одними з найкрасивіших птахів Австралії. Вгорі монети прописом викарбувано напис Forever Love / «Вічна любов». На аверсі монети – стандартне зображення королеви, назва країни-емітента, номінал і рік випуску.
Основні характеристики:
Номінал: 50 центів
Метал / сплав: срібло 999-ї проби

Маса: 15,591 г

Діаметр: 36,6 мм

Емітент: Тувалу

Вартість: 525,00 грн

clip_image004

У Юнекс Банку представлена колекція «Завжди з тобою», яка складається з двох монет, що утворюють серце. На реверсі, у центральній частині з’єднуються елементів монет – зображення серця, виконане в техніці цифрового друку. Навколо нього – стилізовані орнаменти. У верхній частині монети – напис: ALWAYS WITH YOU / «Завжди з тобою». На аверсі обох монет, крім інформації про назву країни-емітента, номіналі і рік випуску, знаходяться дві вставки з корунду у формі сердець.

Основні характеристики:

Номінал: 1 долар (x2)

Метал / сплав: срібло 999-ї проби

Маса: 15,55 г (x2)

Діаметр: 23,55 * 44,87 мм (x2)

Емітент: Острів Ніуе

Вартість: 1640,00 грн

clip_image005

Ще одним чарівним подарунком до Дня Валентина може стати монета "Щасливі у коханні". На реверсі монети представлено зображення пари казкових кроликів, що тримають червоне серце (скляна вставка). На тлі – зображення рослин і плодів суниці. Внизу – напис: HAPPY IN LOVE / «Щасливі у коханні». Монета продається в кольоровому блістері разом із сертифікатом автентичності та якості, гарантованого Монетним двором Польщі.

Основні характеристики:

Номінал: 1 долар

Метал / сплав: срібло 925-ї проби

Маса: 28,28 г

Діаметр: 38,61 мм

Емітент: Острів Ніуе

Вартість: 960,00 грн

clip_image006

Серед тематичних монет Ощадбанку звертаємо вашу увагу на срібну монету «Ангел Любові», на реверсі якої розміщено голографічне зображення Амура – римського бога кохання.
Основні характеристики:
Номінал: 1000 франків
Метал / сплав: срібло 925-ї проби

Маса: 25 г

Діаметр: 38,61 мм

Емітент: Республіка Камерун

Вартість: 1182,00 грн

clip_image007

Бажаємо Вам найтепліших, приємних і пам’ятних подарунків у День всіх Закоханих!

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?