Новини світу кредитування та банківських послуг.

Подарунок на 8 березня – монети з квітами

У неділю, 8 березня, ми традиційно будемо відзначати Жіночий день! Свято 8 березня – це той день, коли жінка відчуває себе особливо коханою і обожненої. В цей день жінки повинні отримати особливу увагу від чоловіків, а також – подарунки та квіти. Ми звертаємо вашу увагу на подарунок у вигляді монети з квітковими мотивами …

Укргазбанк має в наявності чудовий набір монет «Сінгапурські орхідеї». Серія представлена у вигляді двох монет, викарбуваних з чистого срібла, присвячених двом рідкісним сортам орхідей: Бульбофіллум великоквітковий / Bulbophyllum macranthum / – на зображенні зліва і Бамбукова орхідея / Arundina Graminifolia / – на зображенні праворуч. Сінгапурські орхідеї зображені на монетах в незвичайній манері – частково квітка перекриває кант в нижній частині монети, створюючи враження тривимірності. Цей спеціальний ефект підкреслює пишність рідкісних видів орхідей Сінгапуру.
Ціна набору в Укргазбанку становить 2825 гривень.

clip_image001

Основні характеристики:
Серія: «Місцеві орхідеї Сінгапуру»
Номінал: 5 доларів (x2)
Метал / сплав: срібло 999-ї проби
Маса: 62,2 г
Діаметр: 40,7 мм
Емітент: Сінгапур
Рік випуску: 2012

У Юнекс Банку та Діамантбанку представлені срібні колекційні монети із серії «Краса квітів» із зображенням найкрасивіших і відомих рослин у світі. Реверс кожної монети прикрашений багатобарвної термодруком, що представляє квітка, якій присвячена ця монета. В той же час, на аверсі показаний квітка, яка буде знаходитись на наступній монеті серії. Повна серія включає наступні монети: «Роза», «Орхідея», «Лілія», «Гвоздика», «Ірис», «Настурція», «Соняшник», «Крокус», «Фіалки», «Конвалія».

Ціна кожної монети – 700 гривень в Діамантбанку і 840 грн – в Юнексбанку.

clip_image002

Основні характеристики:
Серія: «Краса квітів»
Номінал: 10 рублів
Метал / сплав: срібло 925-ї проби
Маса: 14,14 г
Діаметр: 32 мм
Емітент: Республіка Білорусь
Рік випуску: 2013
У Райффайзен Банку Аваль представлені срібні монети «Пролісок» та «Ромашка Зангезурський», випущені Центральним банком Вірменії в рамках міжнародної нумізматичної програми «Краса квітів». Ціна на монети у Райффайзен Банку Аваль – від 600 гривень.

clip_image003

Основні характеристики:
Серія: «Краса квітів»
Номінал: 100 вірменських драмів
Метал / сплав: срібло 925-ї проби
Маса: 28,28 г
Діаметр: 38,61 мм
Країна: Вірменія
Рік випуску: 2010

Ощадбанк Росії і Індустріалбанк пропонують зробити пам’ятний подарунок у вигляді монет "З 8 Березня". Реверс кожної монети містить зображення традиційних весняних квітів: тюльпанів, нарцисів та мімози. Одна з монет додатково прикрашена кристалами "Сваровські".

clip_image004

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?